Recenzja książki – Tosha Silver „Bezgraniczna otwartość”

Każdy z nas marzy, by w dobie swoistej szybkości życia i wiecznych problemów móc się na chwilę zatrzymać, zapomnieć o szarej codzienności i oddać się miłości i wreszcie poczuć szczęście! To właśnie to ma oferować nam książka Toshy Silver, która nie tylko ma uczynić nasze życie wartościowym, ale też używając tajemniczego Boskiego Porządku móc przywoływać prawdziwe cuda, które znamy jedynie z filmów, czy opowiadań.

Bezgraniczna Otwartość to nie jest z pewnością jeszcze jeden poradnik,  w którym autorka przekazuje nam suche reguły i zaklęcia, jak spełnić wszystko, czego pragniemy: Jest to raczej zbiór opowiadań z życia Toshy, która opisuje nam jak w różnego rodzaju sytuacjach korzystała Ona, a także jej klienci z niezwykłej mocy, która pozwoliła rozwiązać różnego rodzaju problemy. Stąd właśnie historia kobiety, która nie mogła sprzedać swojego domu i dopiero dzięki Boskości udało się Jej to uczynić, czy niezwykle trudne wspomnienia autorki, która przez 3 lata była praktycznie przykuta do łóżka (w związku z chorobą) i pomogło jej dopiero niezwykłe spotkanie z hinduistycznymi bóstwami  Geneszą, Lakszmi  i Saraswati!

Silver w niezwykle prosty i przystępny sposób przekazuje jak czynić rzeczy, które dotąd były dla nas zwyczajnie niemożliwe, a  także stwierdza, że jedynym czego do tego potrzebujemy jest nasza własna miłość i zaufanie. Jest to nie tyle jakikolwiek poradnik ezoteryczny, ale raczej powieść, która pozwoli nam odnaleźć światło, a także nauczyć nas, że warto wybaczać, bo tak naprawdę żyjemy tu tylko przez chwilę i nienawiść będzie męczyła i szkodziła przede wszystkim nam samym. Co więcej pisarka przekazuje tu także kilka rozważań, dotyczących istoty boskości i religii, które pozornie powinny się wykluczać, a jednak według Niej zupełnie tak nie jest.

Podsumowując: Bezgraniczna Otwartość to bez wątpienia ciekawy poradnik psychologiczny, który uczy nas nie tylko magicznych technik, ale przede wszystkim pokazuje Nam, co jest ważne w życiu i gdzie możemy odnaleźć szczęście. Jeśli, więc ciekawią Was cuda i szukacie zupełnie innego spojrzenia na świat to jest to książka dla Was!

 

Książkę możecie nabyć w sklepie ILLUMINATIO

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment