Podczas Mszy na Hostii pojawiła się twarz Jezusa!? Wideo wzbudziło sensację…

Cuda wielu z nas kojarzą się po prostu z oszustwem i wszelkiego rodzaju manipulacjami, które mają jedynie zachwycić odbiorcę i odciąć go od szarej codzienności, a tak naprawdę nie mają nic wspólnego z prawdą. Tymczasem zdjęć i nagrań wszelkiego rodzaju niezwykłych wydarzeń podczas Mszy świętych, czy innych ceremonii przybywa coraz więcej i nie każde jest tak łatwo wyjaśnić.

Do tego grona ma należeć nagranie, które przedstawia kapłana, ukazującego rzekomy cud w postaci Hostii na której podczas porannej Mszy w 2013 roku w Indiach pojawiła się twarz samego Jezusa Chrystusa. Według wielu osób wydarzenie to jest prawdziwym i pewnym dowodem, przez który Mesjasz pokazuje Nam swą obecność i przekazuje światu, że naprawdę istnieje, a moc Jego i Jego Ojca jest przeogromna. Czy, jednak ten rzekomy cud jest prawdziwy? Tego niestety nie wiadomo, bo w całym przypadku nie można wykluczyć oszustwa, jednak faktem jest, że nagranie stało się prawdziwym hitem sieci i masie ludzi dało nadzieję na lepsze jutro i wieczne życie, które czeka Nas po śmierci.

A, Wy co sądzicie o materiale? Wierzycie, że w Indiach doszło do prawdziwej działalności Jezusa? Czy może, jednak zupełnie w to nie wierzycie i uważacie, że to całkowicie sfabrykowana sytuacja?


Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

  1. U mnie na szybie pojawiła się matka boska. Całe pielgrzymki przychodzą! Jestem właśnie w trakcie przerabiania kranu na cudowne źródło.

    Post a Reply
  2. Jesteś mało śmieszna Josele, a na dodatek w tym co piszesz brak jakiegokolwiek szacunku. Niech Bóg ci wybaczy, bo jeszcze się z Nim spotkasz, zobaczysz.

    Post a Reply
  3. Ciekawe informacje już dawno nie czytałem takiego fajnego artykułu.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.