Mężczyzna został uwięziony w grobie i zadzwonił po pomoc! Posłuchajcie wstrząsającej rozmowy!

Wizja zamknięcia w grobie i otoczenia ciemnością z pewnością każdemu z nas, choć raz przyśniła się w życiu lub przynajmniej ze strachem przyszła na myśl. Nic w tym dziwnego, w końcu nic tak nie jest w stanie przerazić człowieka jak samotność i powolna śmierć w bólu, podczas której jesteśmy zostawieni zupełnie sami sobie. Prawdziwe przypadki urzeczywistnienia tego strachu mają miejsce na świecie dość rzadko, jednak niestety się zdarzają: Do jednego z nich doszło w 2013 roku w Chorzowie, kiedy to tajemniczy mężczyzna zadzwonił na Pogotowie Ratunkowe w Katowicach i poinformował, że został zamknięty w grobie i błaga o ratunek.

Mężczyzna twierdził, że został pobity i napadnięty, a następnie kazano mu się położyć do grobu i zasunięto nad nim kamień! Utrzymywał także, że telefon komórkowy miał schowany w skarpetce… Początkowo sądzono, że to po prostu zwykły żart, jednak faktycznie na cmentarzu usłyszano krzyk dochodzący z grobowca i ku zszokowaniu funkcjonariuszy  po odsunięciu płyty nagrobnej zobaczono przerażonego młodego chłopaka. Całego nagrania z rozmowy z ratownikiem możecie wysłuchać poniżej!

Co sądzicie o historii 21-latka? Wierzycie w jego opowieść, czy jednak nie do końca uważacie, że mówi całą prawdę? Też panicznie boicie się zamknięcia w trumnie i czasem śnią Wam się takie koszmary?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.