Recenzja książki: Alexandra Chauran “Kurs jasnowidzenia”

Jasnowidzenie to z pewnością, jedna z najbardziej pożądanych nadprzyrodzonych zdolności, którą wielu z nas chciałoby posiadać. Nic w tym dziwnego: Kto w końcu nie chciałby znać wszelkich tajemnic świata lub choć sekretów swojej drugiej połówki, czy siostry lub brata… W swojej książce pt. Kurs jasnowidzenia znana medium i czarownica Alexandra Chauran przedstawia nam masę ćwiczeń, mających nauczyć nas  tej niezwykłej umiejętności, a także obala wiele mitów, dotyczących jasnowidzenia, które dla sceptyków są powodem do wyśmiewania wróżbiarstwa.

Większości ludzi samo pojęcie jasnowidzenie wydaje się bardzo proste i opisujące po prostu możliwość zajrzenia w świat przyszłości lub przeszłości. Tymczasem autorka odsłania fakt, że za słowem przepowiednia kryją się setki technik, dzięki którym możemy poznać tajemnice. I tak wśród metod, opisanych w książce wymienić można: Wróżenie z ognia, wody, kryształowej kuli, liści herbaty, dymu, omenów i nie tylko. Autorka na nowo próbuje przedstawić nam świat i przekazać, że niemal w każdej chwili przekazuje nam on wiele przesłanek, czy wskazówek, których dostrzegania musimy się nauczyć, bo mogą nam one ogromnie pomóc w życiu.

Co więcej oprócz praktycznych ćwiczeń jasnowidzenia Alexandra opisuje tu, także jego inne odłamy jak nauka postrzegania aury drugiego człowieka, zwierzęcia, a nawet rośliny, a także ćwiczenia, dzięki którym każdy z nas może być wstanie widzieć duchy, a nawet rozmawiać z nimi. Poza wszelkiego rodzaju technikami wróżebnymi znajdziemy tu, oczywiście masę historii z życia czarownicy jak i porady, dotyczące zadawania pytań i otwierania własnej działalności ezoterycznej, w której klient może nas zapytać o sprawy przeróżne, a to My powinniśmy wiedzieć na które pytania warto, a na które zupełnie niemożna odpowiadać.

Podsumowując: Kurs Jasnowidzenia Alexandry Chauran to naprawdę fascynujący podręcznik, przedstawiający nam tą profesję od strony doświadczonej i znającej się na rzeczy wizjonerki. Znajdziemy tu nie tylko masę technik wróżebnych, ale też praktyczne opisy różnego rodzaju porad, których udzielała autorka, a które dla początkującego jasnowidza są bezcenne.

 

Książkę można nabyć w sklepie talizman.pl – Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment