Recenzja książki: Anthony William „Boski lekarz”

Choroba to od początku świata termin, którego bał się praktycznie każdy. Wszystko w związku z faktem, że odbiera nam ona całą radość z życia i nie pozwala się rozwijać, a także co gorsza często zbliża nas nieubłaganie do śmierci. W swojej książce pt. Boski Lekarz niejaki Anthony William próbuje nas przekonać, że właściwie każdą chorobę da się wyleczyć jeśli tylko będziemy przestrzegać kilku reguł i jasno postawionych zasad. Autor książki to medium, które utrzymuje, że od czwartego roku życia ma kontakt z niezwykłym duchem, który (jak sam twierdzi) jest najwyższym wysłannikiem Boga i przekazuje prawdziwą wiedzę o leczeniu najtrudniejszych chorób. Historia niezwykłej znajomości Anthonego z tym niesamowitym bytem rozpoczęła się od spotkania rodzinnego na którym duch przekazał wówczas czteroletniemu przyszłemu pisarzowi przerażającą wiedzę, jakoby jego babcia cierpiała na raka płuc: Wiedzę, która później sprawdziła się w rzeczywistości.

W podręczniku Boski lekarz znajdziemy odpowiedzi na najbardziej trudne i niewygodne pytania dla współczesnych lekarzy, czyli: Co mi właściwie dolega? I jak właściwie mam się z tego wyleczyć? Medium opowiada o faktach i podaje dokładne wskazówki jak wyleczyć tak przerażające choroby jak stwardnienie rozsiane, wirus niszczący układ odpornościowy, zaburzenia tarczycy, cukrzycę, depresję i wiele wiele innych. Co więcej czytając tą książkę można posunąć się do stwierdzenia jakoby za pomocą receptur autora można było wyleczyć właściwie każdą chorobę – nieważne, czy będzie to zwykłe przeziębienie, czy śmiertelny wyrok. Autor wyjaśnia, że już od bardzo małych kroczków możemy zacząć podnosić się i niszczyć w sobie choroby m.in od zmiany diety, wprowadzenia owocowych soków czy odmawiania modlitw skierowanych do archaniołów, a nawet magicznych anielic takich jak Anielica Miłosierdzia, Anielica Wiary czy Anielica Uzdrowienia. Ważną częścią książki są, także historie wzięte z praktyki medycznej medium dzięki, którym możemy poczuć się spokojni i zrozumieć, że masa osób chorowała na zaburzenia podobne do nas, a mimo to wyzdrowiała i zapomniała całkowicie o bólu, którego doświadczyła.

Podsumowując: Boski lekarz to interesujący poradnik w którym autor nie owijając w bawełnę podaje nam (wg. niego) sprawdzone receptury na uzdrawiające soki, zioła, które nareszcie mają uzdrowić nasz organizm jak i całe nasze życie.

Książkę można nabyć w sklepie talizman.pl – Boski Lekarz

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment