Wstrząsające przepowiednie Nostradamusa na temat POLSKI! Armia Allaha wkroczy…

Nostradamus jest bez wątpienia, jednym z najbardziej docenianych i zasłużonych jasnowidzów, któremu przypisuje się m.in. przewidzenie najazdu muzułmanów na tereny Europy i zbliżającą się wielkimi krokami wojnę chrześcijaństwa z wyznawcami islamu, która szczególnie dla Polski ma skończyć się, wręcz…

Cała seria wizji Nostradamusa, odnoszących się zarówno do Polski jak i całej Europy rozpoczyna się od prawdziwej fali wysłanników Mahometa, którzy napłyną zarówno do Grecji, Francji, Hiszpanii i nie tylko! Co więcej w pewnej chwili we Francji ilość wyznawców Allaha ma być tak ogromna, że nikt nie będzie wstanie tego opanować i dojdzie w końcu do przerażających walk, które pochłoną masę niewinnych ludzi, a w konsekwencji doprowadzą do wojny domowej i upadku całego państwa. Francja spłonie, a na świecie zacznie dochodzić do rzeczy, które wizjoner nazwał Wielkim Kataklizmem!

Niedługo później podobnie będzie z Włochami, Niemcami,  Hiszpanią i ziemiami bałkańskimi.Ta wojna ma być czasem, którego nie będzie się dało zapomnieć: Nie będzie podziału na kobiety, mężczyzn i dzieci, a ludzie będą poddawani dokładnej selekcji i traktowani jak przedmioty mające służyć swoim panom i w każdej chwili będą mogli stracić życie.

Cały etap tej śmiercionośnej Islamskiej Wojny ma trwać 27 lat, jednak co najbardziej niezwykłe dla naszego kraju okres ten nie będzie tak krwisty jak dla innych, bowiem nie będziemy tak kontrolowani i manipulowani przez wysłanników Allaha.

Niestety islamiści nie będą, jedynym zagrożeniem, bowiem w okresie ich panowania Ziemia ma zmierzyć się z potężnym kataklizmem, który zatopi wiele lądów (w tym część Polski, przez co zniknie np. Gdańsk i Hel). I choć świat z czasem się uspokoi, a wojna przeminie to Ziemia nigdy nie będzie już tym samym miejscem, a ponad połowa ludzi zginie: Ważną kwestią jest fakt, że to znowu Polska najlepiej sobie poradzi, bowiem przez brak islamskiego panowania będzie najbardziej liczna, nawet po przerażającym potopie!

Od teraz znane nam dotąd granice znikną, a jedyne mocarstwa jakie pozostaną to Francja i Polska, która nareszcie otrzyma zabrane Jej ziemię przez Niemców. Co sądzicie o przepowiedniach Nostradamusa, co do losów Polski?

Wierzycie w nie? I jak myślicie: Z czego wynikają tak olbrzymie podobieństwa różnych jasnowidzów co do wizji naszego kraju? Czyżby Polska naprawdę miała zostać wywyższona?

Author: administrator

Share This Post On

15 komentarzy

 1. Zakładam, że z powodu Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, która odbędzie się 19 listopada w Krakowie. Inaczej tego nie da rady wytłumaczyć. Jeżeli tak się stanie to tylko z powodu Intronizacji.

  Post a Reply
 2. Francja splonie a zaraz potem bedzie mocarstwem….
  a dajcie spokój z tymi bajkami.

  Post a Reply
  • Polski też nie było przez ponad 100 lat i teraz jest, więc w czym problem? Bo nie rozumiem

   Post a Reply
  • W przepowiedniach jest napisane, Paryż splonie, ale się odbuduje

   Post a Reply
 3. Poszerzyć Unię Wyszehradzką o resztę państw słowiańskich.

  Post a Reply
  • Nic nie poszerzać, zwężać!

   Post a Reply
 4. graniczenie z francją wschodnią – no ostatecznie moze być.
  Ale najchętniej na Łabie.

  Post a Reply
 5. Skoro juz wszystko wiadomo to ide spac.

  Post a Reply
  • Brawo. Super komentarz

   Post a Reply
 6. Wiecie dlaczego można cofnąć się w czasie , nawet o 500 lat
  A dlaczego nie można przenieść się w przyszłość , dalej niż na 3 miesiące przód ?
  Zastanówcie się ?

  Post a Reply
  • Ja np nie wiem. Mozesz rozwinac?

   Post a Reply
 7. Dobrze ze, Francja zostanie bo Francuzi placa moja emeryture 😉

  Post a Reply
 8. Problem z przepowiedniami Nostradamusa jest taki, że można interpretować je na wiele różnych sposobów i dopasować do wielu różnych wydarzeń.

  Post a Reply
 9. W świetle wiosennych wydarzeń, przepowiednia Nos tr Adamusa wydaje się bardzo celna. Na konfliktach europejskich urosła potęga USA. Trudno się dziwić,że gdy posady dolara sie chwieja powstaje konflikt w UE.

  Post a Reply
 10. nostradamós to wrórzka czarodżieika po rozwoió narodów kóltór czytał tak jak wszyscy morze tak a iak nietak to trohę jnaczei jak ówierzom do bendę wielkim i rzyć za darmo bendę to i tak jak kopernik który grabiami zatrzymał słonce odepnowszy śię od niego obraca żiemiom

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.