Kamera przemysłowa nagrała DEMONA!? „W końcu mamy dowód na istnienie piekła!”

Czy duchy istnieją? Na to pytanie od dawna masa osób szuka odpowiedzi, czasami poświęcając niemal całe swoje życie, by badać i nareszcie znaleźć dowód, który przekona wszelkich sceptyków, że te istoty faktycznie znajdują się pośród nas. Efektem tej pracy jest masa filmów, czy zdjęć na których często widzimy dziwne kształty, czy postacie: Jedni twierdzą, że te materiały to zwykłe manipulacje obrazem, mające omamić naiwnych ludzi, jednak czy aby na pewno wszystkie z nich są fałszywe?

Całkiem niedawno w sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, które zszokowało masę internautów.  Na filmiku widzimy mężczyznę, który wsiada do białego samochodu, a za nim znajduje się bliżej  nieokreślona kobieta z czarnymi włosami wyglądająca na ducha lub demona, wyjętego niczym z najstraszniejszych filmów grozy.Odbiorcy zwrócili uwagę, że byt mógł się w jakiś sposób przyczepić do tego człowieka i tym samym kraść jego energię, niczym wampir energetyczny. Jedna z internautek stwierdziła nawet, że jest to oczywisty dowód na istnienie piekła! Czy, jednak nagranie jest prawdziwe? Jak sądzicie?

To, oczywiście jak zawsze ciężko określić, bowiem w dobie dzisiejszej techniki można naprawdę dużo zrobić z obrazem, czy dźwiękiem, by stał się, taki jakiego oczekujemy.  A, Wy jak sądzicie? Materiał naprawdę przedstawia ducha lub demona, czy jednak to zwykłe oszustwo? Wierzycie w ogóle w istnienie sił, które każdego dnia znajdują się pośród nas, jednak My najczęściej ich nie dostrzegamy, a nawet jeśli zobaczymy to wmawiamy sobie, że to tylko nasza wyobraźnia? A, może sami doświadczyliście w swoim życiu obecności ducha?

administrator

One thought on “Kamera przemysłowa nagrała DEMONA!? „W końcu mamy dowód na istnienie piekła!”

  1. Demon i do tego z torbą. Pewnie z zakupów wracał, nie chciało mu się wracać do piekła na piechotę, więc taxi się zabrał 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy Hillary Clinton jest opętana!? Pojawiło się szokujące nagranie!

pt Sie 5 , 2016
Hillary Clinton jest w ostatnim czasie jedną z najbardziej reklamowanych postaci na świecie! Kobieta jest promowana i polecana przez masę wszelkiego rodzaju gwiazdek jak Jennifer Lopez, Katy Perry,Arianę Grande, Ellie Goulding, czy Lady Gagę, która w stroju kąpielowym przekonywała do głosowania na Clinton, bo według niej USA potrzebuje więcej rock […]