Czy Hillary Clinton jest opętana!? Pojawiło się szokujące nagranie!

Hillary Clinton jest w ostatnim czasie jedną z najbardziej reklamowanych postaci na świecie! Kobieta jest promowana i polecana przez masę wszelkiego rodzaju gwiazdek jak Jennifer Lopez, Katy Perry,Arianę Grande, Ellie Goulding, czy Lady Gagę, która w stroju kąpielowym przekonywała do głosowania na Clinton, bo według niej USA potrzebuje więcej rock n rolla!

I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fala chwalenia pani Clinton robi się już coraz bardziej fanatyczna – podobnie jak ostatnia olbrzymia moda na wyszukiwanie wszelkich wpadek i zarzutów co do Trumpa i pokazywanie ich niemalże w każdej telewizji, czy gazetach. Pytanie tylko, skąd właściwie bierze się ten dziwny trend? Czyżby komuś bardzo wpływowemu, kto ma kontrolę nad mediami i wszelkimi ważnymi postaciami typu Barack Obama, który również popiera Clinton bardzo zależało na zniszczeniu pana Trumpa i wygranej w wyborach przez Hillary? Warto w tym miejscu wspomnieć, że postać pani Clinton już od dłuższego czasu owiana jest atmosferą tajemniczości, a wszystko w związku ze spotkaniem Bilderberg 2015, kiedy to ktoś zrobił kobiecie zdjęcie, pomimo tego, że wcale nie było jej na liście gości, więc właściwie nie wiadomo po co się tam znajdowała.

Jeśli ktoś nie wie czym jest grupa Bilderberg to, według masy teorii spotyka się ona co roku w innym miejscu i pod okiem setek ochroniarzy i policji  omawia losy świata, chcąc wpłynąć na jego przebieg i przejąć nad nim kontrolę. Czyżby to właśnie na spotkaniu w 2015 roku grupa Bilderberg  ustaliła, że Clinton ma zostać kandydatem na prezydenta Ameryki i to dlatego teraz jest promowana na taką skalę? I choć z pewnością są to tylko pogłoski i domysły to masa internautów zwróciła uwagę na szokujące, wręcz zachowanie Hillary, która w wielu sytuacjach zaczyna objawiać niekontrolowane ruchy głową lub oczami, zupełnie jakby na chwilę zanikała jej świadomość i nie wiedziała gdzie się dokładnie znajduje. Wspomniano, także o jej gałkach ocznych, które miejscami wydają się zupełnie nieludzkie. Czy Clinton mogła zostać poddana tzw. projektowi prania mózgu, a może jest w jakiś sposób kontrolowana? Jeśli tak to przez kogo lub co? Jak myślicie? 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.