Krwawy krzyż zawisł na NIEBIE! To nagranie zszokowało internautów…

Znaków przełomowych, czy niezwykle ważnych dla losów świata ludzie dopatrywali się na wiele sposobów: Szczególnym, jednak szacunkiem cieszyła się sztuka aeromancji, która polegała na odczytywania informacji na niebie, czy dzięki warunkom atmosferycznym. Wynikało to przede wszystkim z faktu, że Niebo uważane było za miejsce, gdzie przebywały boskie postaci i skąd zsyłały śmiertelnikom błyskawice, deszcz lub pomyślne lub wręcz apokaliptyczne znaki….

I choć dzisiaj większość osób nie wierzy w tego typu rzeczy nie znaczy to, że nie brakuje ludzi, którzy są wręcz przekonani, że Bóg lub bogowie komunikują się z nami dalej przez ukazywanie znaków na niebiosach. Jednym z takich incydentów ma być znak krwistego krzyża, który udało się nagrać nieznanej osobie na niebie! Według niektórych krzyż ten jest zapowiedzią przerażających czasów i kary, która niedługo spotka ludzi za swoje grzechy i brak szacunku zarówno do Ziemi, która każdego dnia jest niszczona jak i zwierząt i drugiego człowieka. Internauci zwrócili również uwagę, że ostatnim czasem tego typu znaków mamy na niebie coraz więcej, co mogłoby oznaczać, że  albo ponowne przyjście Jezusa zbliża się do nas wielkimi krokami albo ma to związek z jakimś przerażającym wydarzeniem jak wojna lub zaraza, która niedługo spadnie na nasz świat i zmieni całkowicie jego oblicze.

A, Wy co sądzicie o całym przypadku pojawienia się na niebie krwistego krzyża? Czy jest to, jakiś znak dla świata, a może wiąże się to z całkowicie naturalnymi zjawiskami i kształtami, które przecież bardzo często pojawiają się w postaci chmur, czy promieni słońca?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja książki: Justyna Romanowska "Duch Dżungli"

pon Sie 8 , 2016
Podróże. Wielu z nas słowo to kojarzy się z cudownym wypoczynkiem, pięknymi hotelami i masą szalenie drogich rozrywek. Tymczasem okazuje się, że prawdziwe podróże nie mają tak naprawdę nic wspólnego z wymienionymi wyżej zwrotami, a jeśli naprawdę chcemy poznać świat i ludzi, którzy żyją w zupełnie innej kulturze musimy przeżyć […]