Co lub Kto ukazuje się w Bośniackim Medziugorie?

Wielu z nas słyszało o ukazującej się tam postaci nazywanej przez tzw. widzących Gospą.  Rzekomą Maryję widziało podobno aż 6 osób. Zjawa sukcesywnie przekazywała  orędzia dla świata od kilkunastu lat. Kto albo co stoi za tą postacią? Sam Kościół od lat nie zabierał głosu w tej sprawie. Jedyny komunikat jaki przekazywał  to, ten zabraniający organizacji oficjalnych pielgrzymek do tego miejsca. Wielu z wierzących w Gospę twierdzi, że uzyskuje tam łaski i nawrócenia.

Niewielu jednak wie, że postać ukazująca się wypowiadała wielokrotnie liczne herezje czy też niezgodne z nauczaniem Kościoła twierdzenia. Czy Maryja miałaby kłamać? A może jednak to co ukazuje się to nie jest Maryja z Nazaretu, a przebrany demon.  Nie można także wykluczyć zbiorowej halucynacji widzących, lub oszustwa z ich strony. Z dostępnych internetowych źródeł dowiadujemy się, że postać kreuje się na osobę równą Jezusowi czy też groziła samemu biskupowi miejsca.

My nie jesteśmy w stanie uznać jedynej słusznej prawdy o tym zjawisku, nadal pozostaje tajemnicą. Bardzo interesująca będzie sytuacja w której to, papież Franciszek odrzuci te objawienia. Miejsce jest bardzo popularne wśród wierzących. Co zrobią wtedy szeregowi katolicy.  Czy posłuchają papieża, czy też się zbuntują?  Z tym pytaniem was zostawiamy. I czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Jackowskiego: O PIS i Beacie Szydło. Czy to ostatnie chwile Pani Premier?

śr Sie 10 , 2016
Wiara w jasnowidzenie jest w naszym kraju niezwykle kontrowersyjna! I choć masa osób, dalej przekonuje, że zdolność ta to zwykła bzdura, nie mająca potwierdzenia w rzeczywistości to i tak wiele osób w obliczu problemów, czy  realnego zagrożenia korzysta z usług wróżbitów, wróżek, czy właśnie jasnowidzów. Trzeba, jednak przyznać, że wróżby […]