Ognista tęcza ukazała się na niebie w Polsce!

Do obserwacji pięknego zjawiska, zwanego jako łuk okołohoryzontalny (lub po prostu ognista tęcza) doszło 1 lipca nad Rybnikiem! To właśnie tam na niebie zupełnie niespodziewanie pojawiły się przepiękne kolorowe barwy, przypominające zwykłą tęczę, jednak ukazaną w formie chmurnych obłoków, przywodzących na myśl ogniste płomienie, lewitujące nad miastem. Zjawisko łuku okołohoryzontalnego wywołane jest przez załamanie słonecznego światła w kryształkach lodu, tworzących to niezwykłe widowisko, które w Polsce choć rzadko daje się zauważyć to występuje od maja do sierpnia i jeśli ktoś oczywiście ma dużo szczęścia i znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej godzinie jest wstanie je ujrzeć.

Warto zwrócić uwagę, że barwy jakie widzimy w ognistej tęczy są o wiele bardziej nasycone i mocniejsze od tych, jakie obserwujemy w typowym zjawisko, wywołanym przez krople deszczu. A, Wy widzieliście w swoim życiu tzw. ognistą tęcze, czy jednak nigdy podobna sytuacja Wam się nie zdarzyła? Jakie były Wasze odczucia, gdy ujrzeliście kolorowy ogień na niebie? Strach, a może ekscytacja i podziw dla piękna, jakie skrywa przed nami natura?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Oj tam, niewyjaśnione. Przyjdzie Szczuka i wyjaśni. Albo jakaś inna Środa. Potem „niania” Zawadzka potwierdzi i TVN już będzie wiedział.

    Post a Reply
  2. Ale przecież widać że to jest na chemtrails’ie, widać jak byk włókna. To nie na kryształkach lodu tylko na drobinkach aluminium i całej gamy chemicznych substancji rozpylonych w tym miejscu.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.