Ognista tęcza ukazała się na niebie w Polsce!

Do obserwacji pięknego zjawiska, zwanego jako łuk okołohoryzontalny (lub po prostu ognista tęcza) doszło 1 lipca nad Rybnikiem! To właśnie tam na niebie zupełnie niespodziewanie pojawiły się przepiękne kolorowe barwy, przypominające zwykłą tęczę, jednak ukazaną w formie chmurnych obłoków, przywodzących na myśl ogniste płomienie, lewitujące nad miastem. Zjawisko łuku okołohoryzontalnego wywołane jest przez załamanie słonecznego światła w kryształkach lodu, tworzących to niezwykłe widowisko, które w Polsce choć rzadko daje się zauważyć to występuje od maja do sierpnia i jeśli ktoś oczywiście ma dużo szczęścia i znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej godzinie jest wstanie je ujrzeć.

Warto zwrócić uwagę, że barwy jakie widzimy w ognistej tęczy są o wiele bardziej nasycone i mocniejsze od tych, jakie obserwujemy w typowym zjawisko, wywołanym przez krople deszczu. A, Wy widzieliście w swoim życiu tzw. ognistą tęcze, czy jednak nigdy podobna sytuacja Wam się nie zdarzyła? Jakie były Wasze odczucia, gdy ujrzeliście kolorowy ogień na niebie? Strach, a może ekscytacja i podziw dla piękna, jakie skrywa przed nami natura?

administrator

2 thoughts on “Ognista tęcza ukazała się na niebie w Polsce!

  1. Oj tam, niewyjaśnione. Przyjdzie Szczuka i wyjaśni. Albo jakaś inna Środa. Potem „niania” Zawadzka potwierdzi i TVN już będzie wiedział.

  2. Ale przecież widać że to jest na chemtrails’ie, widać jak byk włókna. To nie na kryształkach lodu tylko na drobinkach aluminium i całej gamy chemicznych substancji rozpylonych w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Pod ośrodkiem CERN nagrano rytuał okultystyczny! Czy naukowcy dążą do przywołania antychrysta?

pt Sie 19 , 2016
CERN, czyli Europejska Organizacja Badań Jądrowych to, jeden z najbardziej tajemniczych ośrodków naukowych na świecie! Są oni wynalazcami Wielkiego Zderzacza Hadronów, który ma pomóc światu poznać tajemnicę wielkiego wybuchu, który rzekomo miał dać początek całemu wszechświatowi. Wszelkie badania CERN były niejednokrotnie krytykowane przez masę osób, które twierdziły, że nie tylko […]