Media w Chicago alarmują! Na niebie pojawił się symbol apokalipsy!?

Oznak Apokalipsy ludzie doszukują się praktycznie od początku czasów: Czasami są to szczególne ułożenia planet czy gwiazd, które zapowiadali prorocy, a czasami katastrofy naturalne, czy niezwykłe znaki. W Chicago doszło ostatnio do kolejnej obserwacji symbolu krzyża, który ukazał się na niebie i wzbudził dość sporą sensacje wśród tamtejszych mediów. Większość internautów, jednak niekoniecznie przyjmuje całe zjawisko jako znak od samego Boga, bo jak twierdzą jest to według nich za mało spektakularne i nie może być działaniem wszechpotężnej siły. A jaka jest prawda? Zwraca się uwagę, także że krzyż mógł pojawić się na niebie w wyniku odbicia od okna, podobnie jak promienie, które rozkładają się obok niego.

A, Wy jak sądzicie? Czy krzyż ten może być znakiem od wyższych sił, czy jednak to po prostu zwykłe zjawisko, które da się wytłumaczyć drogą naukową? Spotkaliście się może z czymś podobnym? Wierzycie w ogóle, że któregoś dnia nadejdzie koniec świata – spowodowany przez nadnaturalne istoty, czy siły?

administrator

3 thoughts on “Media w Chicago alarmują! Na niebie pojawił się symbol apokalipsy!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Hillary Clinton zamknie alternatywne media? Czyżby bała się, że prawda wyjdzie na jaw?

sob Sie 27 , 2016
Całkiem niedawno informowaliśmy Was o dziwnym zachowaniu pani Clinton, która podczas wszelkiego rodzaju wystąpień, czy wywiadów w dziwny sposób porusza niekontrolowanie głową lub wytrzeszcza przerażająco oczy. Wiele osób uznało to zachowanie za oczywisty objaw opętania lub efekt projektu prania mózgu: Teraz okazuje się, że te zarzuty wcale nie muszą być […]