Hillary Clinton zamknie alternatywne media? Czyżby bała się, że prawda wyjdzie na jaw?

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o dziwnym zachowaniu pani Clinton, która podczas wszelkiego rodzaju wystąpień, czy wywiadów w dziwny sposób porusza niekontrolowanie głową lub wytrzeszcza przerażająco oczy. Wiele osób uznało to zachowanie za oczywisty objaw opętania lub efekt projektu prania mózgu: Teraz okazuje się, że te zarzuty wcale nie muszą być bezpodstawne.

Hillary Clinton ostatnio stwierdziła, że jeśli wygra wybory zamknie wszelkie media, zajmujące się teoriami spiskowymi. Jaki jest tego powód? Hilary już od dawna oskarża masę osób o wymyślanie bzdur na jej temat – W tym gronie znalazł się, oczywiście jej przeciwnik pan Trump, a także Władimir Putin, którego Clinton nazywa „wszechmocnym mózgiem alternatywnego ruchu”.

Warto wspomnieć, że kandydatka na prezydenta nie wzięła udziału w żadnej konferencji prasowej od ponad 260 dni, co jest niemałym szokiem, biorąc pod uwagę, że starając się o stanowisko głowy państwa powinna wręcz zabiegać o promocję i nabywanie nowych wyborców. Spekuluje się, że Clitnon boi się zarzutów ze strony niezależnych dziennikarzy, którzy mogą dowiedzieć się o niej rzeczy, które  z pewnością bardzo zaszkodzą jej w kampanii.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.