Rybacy wyłowili z wody przerażającą istotę!

W dzisiejszych czasach ludzie są niezwykle zafascynowani sferą kosmosu, w której być może zamieszkują przedstawiciele obcych cywilizacji, a może kto wie jakieś niezwykłe istoty, które My sami znamy jedynie z filmów fantastycznych.

Tymczasem zapominamy, że o planecie na której każdego dnia żyjemy i zajmujemy się wszelkimi przyziemnymi sprawami też nie wiemy tak naprawdę zbyt wiele m.in. o morzach i oceanach, które poznaliśmy tak naprawdę w śmiesznie niskich procentach, a które mogą kryć przed nami tajemnice i byty, których nikt z nas nie chciałby spotkać…

Udowodnili to niedawno rybacy w Tajlandii, którzy wyłowili z morza przerażającą, nieznaną rybę – przypominającą połączenie węgorza z morderczą piranią! Co widać na nagraniu mężczyźni chcieli, chyba trochę podrażnić dziwne zwierzę, bo zaczęli je kłóć, na co ono odpowiedziało atakiem. Materiał ten tylko, jeszcze bardziej udowadnia nam jak mało wiemy o świecie głębin, w którym przecież niewykluczone mogą żyć istoty, znane z wielu legend i widziane (podobno) przez masę żeglarzy jak syreny, krakeny, węże morskie, czy inne, które nie zostały jeszcze nazwane.

A, Wy jak sądzicie? Co lub kogo mogą jeszcze kryć przed nami morza i oceany? A, może Wy sami spotkaliście kiedyś wodną istotę, która być może nie została jeszcze odkryta?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy tajemniczy sygnał może pochodzić od kosmitów? Rosyjscy astronomowie komentują całą sprawę....

wt Sie 30 , 2016
Czy poza naszą Planetą może istnieć życie? To pytanie od wieków zadaje sobie masa osób: Jedni są do tego nastawieni bardziej sceptycznie, jednak nie brakuje i takich, którzy są wręcz przekonani, że kosmici faktycznie istnieją, a nawet twierdzą, że spotkali się z nimi twarzą w twarz lub przynajmniej widzieli ich […]