Czy tajemniczy sygnał może pochodzić od kosmitów? Rosyjscy astronomowie komentują całą sprawę….

Czy poza naszą Planetą może istnieć życie? To pytanie od wieków zadaje sobie masa osób: Jedni są do tego nastawieni bardziej sceptycznie, jednak nie brakuje i takich, którzy są wręcz przekonani, że kosmici faktycznie istnieją, a nawet twierdzą, że spotkali się z nimi twarzą w twarz lub przynajmniej widzieli ich pojazdy. Jaka jest, jednak prawda? Odkrycie, którego dokonali Rosyjscy astronomowie może to nareszcie wyjaśnić…?

Mowa, bowiem o dziwnym sygnale, którzy otrzymali tamtejsi badacze, który pochodził z gwiazdy, która jest bliźniaczką znanego nam Słońca i znajduje się w gwiazdozbiorze, nazwanym imieniem greckiego herosa Herkulesa. Co ciekawe sygnał został otrzymany w maju 2015 roku, czyli już ponad rok temu, ale dopiero teraz naukowcy postanowili ujawnić przed nami ten szokujący fakt: Badacze nawołują, jednakże do ostrożności w wydawaniu osądów, bowiem według nich może to być zwykły błąd i trzeba to, jeszcze dokładnie sprawdzić!

Więcej informacji ma się pojawić pod koniec września, więc kto wie, może już za miesiąc dowiemy się, że nie jesteśmy sami w kosmosie. A, Wy jak sądzicie? Jak zakończy się cała sprawa i czy przyniesie nam nareszcie odpowiedzi, na które od dawna czekamy?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.