Recenzja książki: Dorothy Harbour “Energetyczna tarcza ochronna”

Nasza energia jest w dzisiejszych czasach stale narażona na ataki: Przerażające informacje płynące z telewizji, śmieciowe jedzenie napakowane chemią, brak kontaktu z naturą, czy wreszcie istne wampiry energetyczne w postaci nieszczęśliwych ludzi, którzy karmią się naszymi niepowodzeniami, czy strachem. W swojej książce pt. Energetyczna tarcza ochronna, niejaka doradczyni duchowa Dorothy Harbour  przekazuje nam wiele porad jak chronić naszą energię i przez to cieszyć się szczęściem i miłością.

W podręczniku, znajdziemy m.in. krótką historię z życia autorki, w którym opisuje nam ona jak odkryła u siebie zdolność do widzenia aury i co więcej przekonuje, że każdy z nas jest się wstanie tego nauczyć: Wystarczy tylko odrobina pracy! Znajdziemy tu oczywiście kilka ćwiczeń, które z pewnością pozwolą nam ujrzeć pole energetyczne danej osoby i właściwie je zinterpretować, by następnie móc temu komuś pomóc i nakierować go na metody, dzięki którym odzyska harmonię i szczęście. Autorka w swojej pracy koncentruje się niemal na każdej technice mającej nas oczyścić – w tym rytuałach niszczących negatywne energię, zamykaniu i chronieniu czakr, przywołaniu opiekuna, rozciąganiu naszej aury by chroniła innych, czy różnego rodzaju wizualizacjach. Znajdziemy tu także porady, dotyczące wychowania dziecka, by nie stało się ono energetycznym wampirem i wiele wzmianek, jak radzić sobie, gdy nasz partner okazał się złodziejem naszych sił witalnych. Zafascynowała mnie również niesamowita historia, dotycząca pisarki, która została zaatakowana przez kilku zbirów i przelała na, jednego z nich energię miłości, co dało jej czas, by bezpiecznie uciec…

Podsumowując: Energetyczna tarcza ochronna to naprawdę interesujący podręcznik, który pozwoli nam ochronić się przed wszelkimi złodziejami energii i tym samym pomóc również  innym osobom, znajdującym się w naszym otoczeniu, którzy bardzo często cierpią, nie wiedząc, że ich problemy spowodowane są zwykłymi ubytkami w aurze.

Książkę można nabyć w sklepie talizman.pl – Energetyczna tarcza ochronna

 Wydawnictwo – Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment