Recenzja książki: Sonia Choquette „Modlitwy uzdrawiające życie”

Każdy z Nas pragnie, by w chwilach trudnych i pełnych cierpienia był przy nim ktoś, na kim temu komuś naprawdę zależy i kto zechce się nim zaopiekować. Dla niektórych jest to rodzina, dla innych przyjaciele, a dla jeszcze innych religia chrześcijańska, w której według wszelkich wierzeń Bóg stworzył człowieka z miłości i zawsze pragnie, tylko i wyłącznie jego dobra.

Nie wszyscy, jednak są tak wylewni, aby móc się przemóc i samemu powiedzieć kilka szczerych słów i poprosić o pomoc: Dlatego też powstała ta malutka, a jakże obszerna książeczka pt. Modlitwy uzdrawiające życie, w  której autorka  zawarła masę modlitw, które Jej samej pomogły w najbardziej trudnych i przerażających chwilach życia i sprawiły, że nareszcie poczuła szczęście.

Mamy tu, więc modły na praktycznie każdy problem życia, w tym: depresji, uzależnienia, egoizmu, braku aktywności fizycznej, problemów finansowych, wyostrzenia intuicji, pokoju na świecie. Jeśli, więc ktoś potrzebuje boskiej pomocy i nie jest pewny swoich słów to naprawdę warto skorzystać z tego uroczego modlitewnika.

Książkę można nabyć w sklepie talizman.pl – Modlitwy uzdrawiające życie 

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment