Tajemnica Biblii rozwiązana! Jezus w Piśmie Świętym ujawnia kiedy skończy się świat!?

Ludzie od wieków badają Biblie w poszukiwaniu ukrytych znaczeń, które pomogą nam zrozumieć sens życia i istnienia każdego z Nas, ale także przewiedzieć przyszłe zdarzenia.W Świętej Księdze znajdują się bowiem nie tylko nauki, dotyczące postępowania i biblijne przypowieści, ale także wizje, opisujące czas na który masa chrześcijan czeka od dawna, czyli Apokalipsę i ponowne przyjście Jezusa Chrystusa.

Co więcej, jeden z fragmentów Biblii udziela niezwykle klarownej i wręcz szokującej odpowiedzi, dotyczącej właśnie okresu, kiedy ma nastąpić koniec świata. Według tego przekazu istnieje możliwość, że Apokalipsa, której znaków szukamy na niebie i ziemi zdarzyła się już w przeszłości, a My żyjemy już w zupełnie innym świecie. Ma o tym świadczyć fragment Ewangelii Mateusza, w której uczniowie wypytują Jezusa, o znaki jakie będą świadczyć o bliskim jego przyjściu na świat i początku końca… Wtedy właśnie Mesjasz odpowiada swoim Apostołom słowami, które z pewnością mogą zszokować każdego:

Według Jezusa koniec świata będzie miał miejsce jeszcze przed przeminięciem aktualnie żyjącego pokolenia, jednak całkowitą datę i godzinę zna wyłącznie Ojciec. I teraz pozostaje pytanie – Co miał na myśli Jezus? Czyżby koniec świata zdarzył się już w przeszłości w czasach bardzo niedługich po śmierci Jezusa, gdy żyło jeszcze tamte pokolenie Izraelitów? I czy oznacza to, że żyjemy aktualnie w świecie, w którym już niedługo  pojawi się Mesjasz, który przekaże nam nauki, dostosowane do Ziemi, na której przyszło nam żyć?

Co sądzicie o wszelkich kontrowersjach, dotyczących przytoczonego wyżej fragmentu wypowiedzi Jezusa? Wierzycie, że koniec świata, połączony z przyjściem Jezusa kiedyś nadejdzie, czy jednak uważacie, że mamy to już za sobą?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Tak ten czas już jest, i tak Pan zrobi z nami co chce,Pan Jezus wypelni wole OJCA swego.Bedzie to bo Bóg ma taki plan.Bedzie co ma byc,ale my mogli byśmy być lepszymi ludzmi wobec naszy braci,ludzi i braci mniejszych.Ale tak nie jest.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.