Tajemnice szeptuchy: Jak uzdrowić ciało wykorzystując zwykłe jajko!

Jajko kojarzy nam się raczej z pysznym posiłkiem, podanym najchętniej w formie jajecznicy ze szczypiorkiem i szynką. Tymczasem według masy kultur jajo kojarzone jest jako swoisty symbol życia i odrodzenia: Nie dotyczy to, jednak wyłącznie religii chrześcijańskiej, bowiem m.in. Słowianie uznawali jajko za ucieleśnienie Słońca i narodziny nowego życia, a rzymianie i Egipcjanie umieszczali je nawet w grobowcach, by chroniło zmarłych i pozwoliło im rozpocząć szczęśliwe życie na tamtym świecie. Co więcej jajko ze względu na swoją symbolikę stosowało i stosuje się w ceremoniach leczenia i oczyszczania przez szeptuchy (ludowe uzdrowicielki), które używając swoich metod pozbywały się z organizmu pacjenta chorób i zdejmowały klątwy.

Technika uzdrawiania przez szeptuchy z wykorzystaniem jajka polega na kołowym poruszaniu nim nad głową pacjenta, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: Najpierw tylko małymi okrążeniami nad czołem, a z czasem coraz większymi nad całą głową. Następnie przechodzimy do tyłu i podobne ruchy wykonujemy nad kręgosłupem.  Ruchów tych ma być 33, co jest związane z faktem, że jest to liczba mistrzowska związana z leczeniem i miłością, a dla wielu utożsamiana nawet  z postacią Jezusa Chrystusa.

Podczas wykonywania całego zabiegu możemy wypowiadać jakąś modlitwę (zależnie od wiary) z prośbą o uzdrowienie danej osoby. Często również jajko po całym zabiegu wbija się do szklanki i dosłownie czyta z niego, czy rytuał się udał i jaki jest stan pacjenta. Jeśli natomiast nie mamy możliwości, by ktoś wykonał nad nami ten rytuał możemy skorzystać z prostszej metody, która polega na dotykaniu naszego nagiego ciała jajkiem, będąc jak najbardziej rozluźnionym. Ta technika również pomaga wyzbyć się z organizmu złych energii. 


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.