Konkurs – wygraj książkę „Modlitwy uzdrawiające życie”

Dziś mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest książka pt. Modlitwy uzdrawiające życie, napisana przez  Sonię Choquette: W lekturze autorka przedstawia masę swoich własnych modlitw, które pomogły jej przejść najtragiczniejsze chwile życia. Znajdują się tu modlitwy, które możemy wykorzystać w najróżniejszych problemach od kłopotów finansowych, aż do uleczenia z depresji, uzależnień, błogosławienia innych, czy zmiany swojego życia na lepsze. Co zrobić, aby wygrać tą książkę?

 

 

 

  • Polubić i udostępnić konkursowy post z fanpage (publicznie)

 

 

 

Z dodatkowych punktów regulaminu informujemy, że nie wysyłamy nagrody za granicę, a zwycięzcą konkursu będzie 1 osoba, wytypowana przez organizatora. Cała zabawa trwa do 20 września, a dzień później ogłosimy zwycięzce na fanapage. Powodzenia!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Cud? Figura Chrystusa niespodziewanie ożyła! Wszystko nagrała kamera...

pon Wrz 12 , 2016
Wszelkiego rodzaju cuda są bez wątpienia, jednym z najbardziej fascynujących aspektów każdej religii: To w końcu one pokazują nam, że dane wierzenia mają swoje odbicie w rzeczywistości, a przy okazji ukazują nam jak niezwykły jest świat. Do, jednego z takich zjawisk doszło w tym roku w czerwcu w  kościele Santo Cristo […]