Cud? Figura Chrystusa niespodziewanie ożyła! Wszystko nagrała kamera…

Wszelkiego rodzaju cuda są bez wątpienia, jednym z najbardziej fascynujących aspektów każdej religii: To w końcu one pokazują nam, że dane wierzenia mają swoje odbicie w rzeczywistości, a przy okazji ukazują nam jak niezwykły jest świat.

Do, jednego z takich zjawisk doszło w tym roku w czerwcu w  kościele Santo Cristo de la Capilla. Podczas odbywającej się tam ceremonii figura Jezusa Chrystusa niespodziewanie otworzyła oczy – zupełnie jakby na chwilę ożyła!

Nagranie spotkało się z wieloma kontrowersjami ze strony internautów, którzy zarzucają autorowi materiału oszustwo i manipulacje obrazem. Jaka jest, jednak prawda? Co sądzicie o całym przypadku? Myślicie, że faktycznie w kościele doszło do jednego z najbardziej szokujących cudów świata?

Warto wspomnieć, że choć głównie mówi się szczególnie o cudach w chrześcijaństwie to, jednak zdarzają się one i w wielu innych religiach. Warto wspomnieć tu historię buddyjskiego mnicha, którego ciało po śmierci nie ulega rozkładowi, czy wiele z religii pogańskich: których wyznawcy utrzymują, że ich bogowie realnie ukazują im się podczas rytuałów… A, Wy spotkaliście się z cudami w innych religiach i wierzeniach?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.