Niepokojąca strona zapowiada koniec świata za kilkanaście godzin? (Nagranie)

W sieci od pewnego czasu wybuchła dość spora panika w związku z pewną stroną, której szata graficzna i cała forma może budzić przerażenie. Po wejściu na portal ukazuje nam się licznik, który w aktualnej chwili pokazuje, że pozostał 1 dzień i 10 godzin! Pytanie tylko do czego i co właściwie ma zwiastować upłynięcie wyznaczonego okresu. Oprócz licznika strach ludzi wzbudziła niepokojąca symbolika strony, która co jakiś czas zmienia swoją szatę graficzną: Raz na smoka, otoczonego masońskimi symbolami i piszącego dziwne wersy na stronicach pergaminów, a raz na niewiastę lub jak niektórzy sądzą grecką boginię sprawiedliwości Temidę, która leży na ziemi przebita mieczem. Na koniec na stronie pojawia się fragment jakiegoś budynku, razem z ciemnymi drzwiami.

Niektórzy internauci interpretują podane wyżej symbole jako oczywiste znaki końca świata, o czym ma świadczyć smok, który pojawia się w Biblii w formie Lewiatana w Księdze Apokalipsy, a także niewiasta, która w Objawieniach Jana spodziewa się dziecka. Co więcej padły również domysły, że licznik może odliczać czas do narodzin antychrysta, który został przedstawiony w formie smoka, piszącego przyszłą historię świata.

Czy, jednak faktycznie można traktować te zapowiedzi w sposób poważny? To niestety ciężko stwierdzić, bo wykluczając wszelkie paranormalne zjawiska cała strona może być po prostu jakąś oryginalną reklamą  filmu lub książki, która ma pojawić się po skończeniu czasu. A, Wy co sądzicie o całym dziwnym portalu i jego symbolice?

Co może oznaczać ten dziwny budynek na końcu? Czy naprawdę portal może być prowadzony przez jakąś loże masońską, która będzie próbowała w najbliższym czasie zmienić lub zniszczyć świat? Co więcej zwraca się uwagę, że licznik kończy swoje obliczenia 15 września 2016 roku, co  po przeliczeniu numerologicznym całej daty daje nam 24, a 2+4 daje nam 6. Również 15 po dodaniu 1+5 daje 6, a wrzesień jest 9, czyli inaczej odwróconą 6. Natomiast w samym roku również pojawia się liczba 6! Przypadek, czy jednak coś więcej? 

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. I tak jutro pójdę do roboty skończę o 15 wrócę do domu i nic się nie stanie…

    Post a Reply
  2. który to już koniec świata??

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.