Cud w Islamie? Szokujący znak zapowiada nadejście Allaha? (Nagranie)

Cuda kojarzą nam się z religią chrześcijańską, bo to o nich najczęściej pojawiają się informacje w Internecie, czy gazetach. Tymczasem okazuje się, że podobne przypadki mają miejsce i w innych wierzeniach, w tym w ostatnio niezwykle kontrowersyjnej religii Islamu. Mowa o niezwykłym zjawisku z 2009 roku, które skupiało się na historii chłopca z Dagestanu, który już od początku życia naznaczony był dziwnymi wydarzeniami.

Według zdania rodziców mały Alim już od urodzenia zaczął objawiać na skórze niezwykłe znaki niewiadomego pochodzenia, które z czasem zaczęły przybierać formę pisma, a konkretnie wersetów  z Księgi Koranu. Początkowo jego rodzice nie byli tym przejęci, a nawet zaczynali się tego wstydzić – tym bardziej, że nie należeli do najbardziej wierzącej rodziny. Z czasem, jednak gdy tajemnicze słowa na ciele dziecka objawiły, że powinni oni wyjawić światu prawdę tak właśnie zrobili.

Pojawienie się symboli u Alima ma miejsce zawsze w poniedziałki i piątki. Tajemnicze napisy dotyczą zazwyczaj nawrócenia, a czasem i także porzucenia grzechu i zmiany swojego postępowania na lepsze. A Wy co sądzicie o przypadku chłopca? Nie można, oczywiście nie wspomnieć, że istnieje dość spora możliwość, że to rodzice dziecka troszeczkę pomagają mu w całym cudzie…

Pojawiają się i przesłanki, że cały „cud” mógł być związany z aktualnymi wydarzeniami, a także tragediami, które dzieją się za sprawą wyznawców islamu. Czyżby Allah dawał swoim wyznawcom znak?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.