Niezwykłe nagranie Anioła zszokowało ateistów… Zobaczcie sami!

Anioły w wielu kulturach przedstawiane są jako czciciele, a także posłańcy Boga, którzy w jego imieniu pomagają ludziom i strzegą ich dusz. Warto jednak pamiętać, że jak wiemy te istoty nie są wyłącznie utożsamiane z pięknem i miłością, bowiem ze względu na wolną wolę, jaką zostali obdarzeni potrafią się sprzeciwić nawet woli Ojca i czynić zło.

I choć jak  na razie nauka nie odnalazła żadnych dowodów na istnienie tych bytów to co jakiś czas pojawiają się śmiałkowie, którzy twierdzą, że nie tylko widzieli te niezwykłe istoty, ale nawet je nagrali.

Dziś prezentujemy Wam jedno z takich nagrań, które można byłoby nazwać jako: Anioł tańczący nad ogniem. I choć ten tytuł może brzmieć dość śmiesznie to faktycznie cały materiał  naprawdę przedstawia dziwną, białą energię z czymś na kształt skrzydeł, latającą wokół ogromnych płomieni, co przypomina taniec.

I jak to zwykle bywa przy tego rodzaju nagraniach można odnaleźć zarówno jego zwolenników, którzy twierdzą, że na materiale faktycznie widać anielską postać jak i masę przeciwników, którzy zarzucają autorowi manipulację obrazem lub po prostu sprytnie wykonaną sztuczkę. A Wy co myślicie o całym przypadku? Należycie raczej do sympatyków, czy jednak zupełnych przeciwników prawdy na tym dziwnym nagraniu?

https://www.youtube.com/watch?v=2YApvmpj-Og

administrator

2 thoughts on “Niezwykłe nagranie Anioła zszokowało ateistów… Zobaczcie sami!

  1. Ale ta strona jest lujowa. Co artykuł to błąd rzeczowy. Anioły nie posiadają wolnej woli, ponieważ wykonują jedynie nakazy Boże. Chyba że anioły upadłe, które Boga słuchać nie chciały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Polski konflikt Słowian z Katolikami przybiera na sile! Czy Ślęża stanie się górą chrześcijan?

czw Wrz 15 , 2016
Kłótnie, nieporozumienia, a nawet wojny zdarzały się na tle religijnym na całym świecie. Aktualnie, jednak nasz kraj wolny jest raczej od tego rodzaju problemów, a w Polsce głównie panuje religia katolicka, którą bez problemów praktykuje ogromna część rodaków. Tymczasem zapominamy, że zanim w naszym kraju pojawiło się chrześcijaństwo Polacy wyznawali […]