Bioenergoterapia działa! Najnowsze badania zszokują cały naukowy świat…

Bioenergoterapia to z całą pewnością, jedna z najbardziej szokujących dziedzin „medycyny”, która stosowana jest przez wielu ludzi, gdy zwykłe formy leczenia zupełnie się nie sprawdzają. Dotąd przez naukowców wiedza ta była traktowana raczej jako zwykły, głupi żart, nie mający potwierdzenia w rzeczywistości, ale teraz może się to zmienić! Wszystko w związku z terapeutką, a zarazem lekarką Oliver Bader-Lee, która zainspirowana badaniami naukowców z Uniwersytetu w Niemczech, które wykazały że rośliny potrafią przekazywać energię postanowiła podobne doświadczenia przeprowadzić z ludźmi.

I co najbardziej niezwykłe badania kobiety przyniosły wręcz szokujące skutki! Doświadczenia lekarki stanowczo wykazały, że organizm człowieka można porównać do gąbki, wysysającej energię, która w trudnych, bardzo stresujących dla niej chwilach zabiera siły witalne, by samemu lepiej funkcjonować. Co więcej bardzo podobnie jest z przekazywaniem samej energii innym organizmom, co związane jest z działalnością bioenergoterapeutów, mistrzów reiki i wszelkiego rodzaju uzdrowicieli energetycznych i udowadnia faktycznie działanie tych specjalistów.

Jest to bez wątpienia dość duży przełom w nauce, który znowu udowadnia nam, że nie powinniśmy odrzucać wyśmiewanych metod leczenia, bo w przyszłości mogą nam one uratować życie. Niestety samo udowodnienie przepływu energii w człowieku otwiera też przed nami nowe zagrożenia, bowiem stwierdza jasno, że tak niewiarygodne dla wielu istoty jak wampiry energetyczne faktycznie istnieją, a nawet każdy z nas jest nim w pewnym stopniu i może ukraść energię drugiej istocie.

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Z własnego doświadczenia wiem że mozna z kogos wyssac energie nawet nie robiąc tego calkiem swiadomie.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.