Bioenergoterapia działa! Najnowsze badania zszokują cały naukowy świat…

Bioenergoterapia to z całą pewnością, jedna z najbardziej szokujących dziedzin „medycyny”, która stosowana jest przez wielu ludzi, gdy zwykłe formy leczenia zupełnie się nie sprawdzają. Dotąd przez naukowców wiedza ta była traktowana raczej jako zwykły, głupi żart, nie mający potwierdzenia w rzeczywistości, ale teraz może się to zmienić! Wszystko w związku z terapeutką, a zarazem lekarką Oliver Bader-Lee, która zainspirowana badaniami naukowców z Uniwersytetu w Niemczech, które wykazały że rośliny potrafią przekazywać energię postanowiła podobne doświadczenia przeprowadzić z ludźmi.

I co najbardziej niezwykłe badania kobiety przyniosły wręcz szokujące skutki! Doświadczenia lekarki stanowczo wykazały, że organizm człowieka można porównać do gąbki, wysysającej energię, która w trudnych, bardzo stresujących dla niej chwilach zabiera siły witalne, by samemu lepiej funkcjonować. Co więcej bardzo podobnie jest z przekazywaniem samej energii innym organizmom, co związane jest z działalnością bioenergoterapeutów, mistrzów reiki i wszelkiego rodzaju uzdrowicieli energetycznych i udowadnia faktycznie działanie tych specjalistów.

Jest to bez wątpienia dość duży przełom w nauce, który znowu udowadnia nam, że nie powinniśmy odrzucać wyśmiewanych metod leczenia, bo w przyszłości mogą nam one uratować życie. Niestety samo udowodnienie przepływu energii w człowieku otwiera też przed nami nowe zagrożenia, bowiem stwierdza jasno, że tak niewiarygodne dla wielu istoty jak wampiry energetyczne faktycznie istnieją, a nawet każdy z nas jest nim w pewnym stopniu i może ukraść energię drugiej istocie.

administrator

One thought on “Bioenergoterapia działa! Najnowsze badania zszokują cały naukowy świat…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Azji urodziła się pół człowiek-pół świnia! Zobaczcie szokujące nagranie!

pt Wrz 23 , 2016
Osoby wyglądające jak hybrydy ludzi ze zwierzętami rodziły się od początku świata. Czasami kojarzono je jako dosłownych posłańców od bogów, którzy mieli przynieść światu oświecenie, a czasem jako demoniczne bestie lub klątwy zesłane na rodziny, które z jakiś powodów zhańbiły swój ród w oczach wyższych bytów. I choć w dzisiejszych […]