Naukowcy udowodnili istnienie życia po śmierci!? Ich badania mogą zmienić oblicze świata!

Życie po śmierci fascynowało ludzi od wieków! Przede wszystkim wiąże się to z faktem, że temat ten dotyczy tak naprawdę każdego z nas, choć na co dzień jak tylko możemy staramy się go unikać i żyć w przekonaniu, że jesteśmy nieśmiertelni. Tym bardziej badania Brytyjskich naukowców powinny wszystkich zainteresować, bowiem udowadniają one, że nie jesteśmy tylko chwilowymi istotami…

Cały eksperyment prowadzony przez badaczy był niezwykle kontrowersyjnym zabiegiem, bowiem skupiał w sobie ponad 2 tysiące osób, których nie łączyło tak naprawdę nic – poza faktem, że każda z nich doświadczyła śmierci klinicznej! W toku badań okazało się, że dotychczasowa wiedza zupełnie się nie sprawdza, bowiem dotąd sądzono, że mózg przestaje działać dokładnie 30 sekund po zaprzestaniu pompowania krwi przez serce, jednak cały eksperyment ostatecznie obalił tę tezę i udowodnił, że świadomość utrzymuje się nawet 3 minuty po śmierci.

Co więcej po odbyciu wielu szczegółowych wywiadów z badanymi wyszło na jaw, że aż 40 procent z nich przeżyło w stanie śmierci klinicznej liczne wyobrażenia, które mogły mieć związek z opuszczeniem ciała i zjawiskiem projekcji astralnej.

Jednak najbardziej szokujący był przypadek mężczyzny, który z „tamtego świata” powrócił z wiedzą, dotyczącą masy dziwnych szczegółów, sali operacyjnej i lekarzy, którzy go operowali, gdy właściwie był on nieżywy. Co myślicie o eksperymencie naukowców? Czyżby faktycznie życie po śmierci było już faktem, a nie wyłącznie marzeniem?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.