Ogromna asteroida zderzy się z Ziemią we wrześniu!? NASA publikuje oficjalne oświadczenie!

Czy już niedługo czeka nas koniec świata? W sieci ostatnio wybuchła masa kontrowersji  w związku z setką informacji, które podają, że w kierunku naszej planety zmierza ogromna asteroida, która swą niszczycielską mocą doszczętnie zniszczy tereny Ameryki Środkowej i Południowej, co wywoła prawdziwy armagedon i całkowicie zmieni świat, który dotąd znaliśmy:

Cała katastrofa ma się odbyć już między 15, a 28 września! I choć zagadkowa przepowiednia dla wielu osób jest powodem do żartów to nie brakuje i ludzi, którzy tratują ją śmiertelnie poważnie, a nawet wyznają, że będzie to kara skierowana w stosunku do grzeszników, którzy nie szanują bliźniego i oczyści Ziemię ze zła.

Zamieszanie  w związku z proroctwem stało się tak poważne, że nawet NASA postanowiło interweniować i wydało specjalne oświadczenie, w którym wypowiedziało się na temat końca świata i nadciągającej asteroidy. Wpis agencji rządu Stanów Zjednoczonych nie spełni, jednak oczekiwań osób pragnących końca, bowiem jasno mówi on, że żadna asteroida ani inny obiekt nie uderzy w tym czasie w Ziemię i przekonuje, że jeśli miałoby się tak stać to z pewnością ludzie zostaliby o tym odpowiednio szybciej uprzedzeni!

Co sądzicie o całym zamieszeniu z zagrożeniem, nadciągającym z kosmosu? Wierzycie, że naprawdę jeszcze w tym miesiącu może dojść do zderzenia Ziemi z asteroidą?

https://www.youtube.com/watch?v=BTmEBGqj2GQ

administrator

One thought on “Ogromna asteroida zderzy się z Ziemią we wrześniu!? NASA publikuje oficjalne oświadczenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wolna energia, czyli kolejna stracona szansa dla świata? Free Energy to nie mit!

pon Wrz 26 , 2016
Dzisiejszy świat nastawiony jest wyłącznie na konsumpcjonizm: Na branie, nie dawanie i Niszczenie wszystkiego co może zagrozić naszym finansom, choćby miało to pomóc milionie osób na świecie! Jeszcze gorsza sprawa, że na każdym kroku jesteśmy manipulowani i każdy firma, naukowiec, czy lekarz próbuje nam wmówić, coś co nie jest prawdą. […]