Ogromna asteroida zderzy się z Ziemią we wrześniu!? NASA publikuje oficjalne oświadczenie!

Czy już niedługo czeka nas koniec świata? W sieci ostatnio wybuchła masa kontrowersji  w związku z setką informacji, które podają, że w kierunku naszej planety zmierza ogromna asteroida, która swą niszczycielską mocą doszczętnie zniszczy tereny Ameryki Środkowej i Południowej, co wywoła prawdziwy armagedon i całkowicie zmieni świat, który dotąd znaliśmy:

Cała katastrofa ma się odbyć już między 15, a 28 września! I choć zagadkowa przepowiednia dla wielu osób jest powodem do żartów to nie brakuje i ludzi, którzy tratują ją śmiertelnie poważnie, a nawet wyznają, że będzie to kara skierowana w stosunku do grzeszników, którzy nie szanują bliźniego i oczyści Ziemię ze zła.

Zamieszanie  w związku z proroctwem stało się tak poważne, że nawet NASA postanowiło interweniować i wydało specjalne oświadczenie, w którym wypowiedziało się na temat końca świata i nadciągającej asteroidy. Wpis agencji rządu Stanów Zjednoczonych nie spełni, jednak oczekiwań osób pragnących końca, bowiem jasno mówi on, że żadna asteroida ani inny obiekt nie uderzy w tym czasie w Ziemię i przekonuje, że jeśli miałoby się tak stać to z pewnością ludzie zostaliby o tym odpowiednio szybciej uprzedzeni!

Co sądzicie o całym zamieszeniu z zagrożeniem, nadciągającym z kosmosu? Wierzycie, że naprawdę jeszcze w tym miesiącu może dojść do zderzenia Ziemi z asteroidą?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Zostało jeszcze 2 dni i się przekonamy ;-D

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.