Tajemnicze nagranie podbija sieć! Czy po raz pierwszy uchwycono objawienie DEMONA?

Duchy, demony, a także opętania to tematy, które zawsze wzbudzają wśród ludzi ogromne emocje: Niezależnie od faktu, czy dana osoba w nie wierzy, czy nie! Zawsze bowiem pozostaje możliwość, że się mylimy i któregoś dnia przyjdzie nam się spotkać z siłą, którą dotąd uważaliśmy za fikcję, a teraz stanie się ona prawdziwym dramatem dla nas i całej naszej rodziny.

Atmosferę strachu napędzają jeszcze bardziej mroczne historie, które często oparte są na faktach, a także masa filmów, w których dane osoby ukazują realne wydarzenia ze spotkań z przerażającymi bytami.

Oczywiście zawsze można powiedzieć, że film jest spreparowany i nastawiony wyłącznie na oszukanie ludzi, jednak w sieci da się odnaleźć i te bardziej przerażające, a być może i prawdziwe nagrania, które faktycznie przedstawiają duchy. Mowa o dziwnym filmiku, który ukazuje zwykły pokój w którego tle ukazany jest rysunek Jezusa Chrystusa! W pewnej chwili w tym z pozoru normalnym pomieszczeniu dochodzi do kilku bardzo dziwnych zabiegów, które wykonywane są przez jakąś niewidzialną siłę nieznanego pochodzenia…

Co myślicie o całym filmiku? Uważacie, że naprawdę przedstawia działanie jakiegoś demona lub innej duchowej siły, czy może to sprytnie przygotowany fejk?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Cud? Ciało 300- letniej świętej ożyło!? Zobaczcie przerażające nagranie!

wt Wrz 27 , 2016
Czy Bóg istnieje? To pytanie zadają i pewnie będą zadawali sobie ludzie jeszcze przez wiele milionów lat. Nie wszyscy, jednak mają podobne przemyślenia, bowiem niektórzy biorą istnienie wyższych istot za coś całkiem naturalnego i nie muszą tego tłumaczyć, podczas gdy inni twierdzą, że na Ziemi już nieraz doświadczyliśmy działań Boga, […]