Cud? Ciało 300- letniej świętej ożyło!? Zobaczcie przerażające nagranie!

Czy Bóg istnieje? To pytanie zadają i pewnie będą zadawali sobie ludzie jeszcze przez wiele milionów lat. Nie wszyscy, jednak mają podobne przemyślenia, bowiem niektórzy biorą istnienie wyższych istot za coś całkiem naturalnego i nie muszą tego tłumaczyć, podczas gdy inni twierdzą, że na Ziemi już nieraz doświadczyliśmy działań Boga, więc ciężko jest zaprzeczać Jego istnieniu.

Mowa, oczywiście o cudach, czyli niezwykłych zdarzeniach wywołanych przez boskie istoty lub ich posłańców, które mają najczęściej za zadanie zwrócić uwagę ludzi na dane wartości lub po prostu przypomnieć o istnieniu bytów, które każde dnia czuwają nad naszym światem.

Jeden z takich rzekomych cudów wydarzył się ostatnio w katedrze w Guadalajarze, podczas zwiedzenia obiektu przez turystów. To właśnie tam zupełnie niespodziewanie otworzyła oczy 300-letnia Święta Innocencja, która zginęła z rąk ojca, który nie mógł wybaczyć Jej przyjęcia komunii. Co sądzicie o całym nagraniu? Wierzycie, że faktycznie ta zmumifikowana Święta ożyła, czy jednak uważacie, że to po prostu zwykłe oszustwo i manipulacja?

Całe nagranie już spotkało się z masą kontrowersji i można odnaleźć zarówno zwolenników prawdziwości filmiku jak i jego całkowitych przeciwników. A, Wy po której stronie stoicie?

Author: administrator

Share This Post On

10 komentarzy

 1. Myślę że w Kapitanie Ameryka są leprze efekty specjalne 😀

  Post a Reply
 2. przeciez to współczesna dziewczyna,a suknie ? wytrzymały 300 lat.Ludzie opamietajcie się.Oszustwo pierwszej wody.

  Post a Reply
 3. A od następnej pełni księżyca będą latać Wilkołaki i wypijać krew

  Post a Reply
 4. haha dobre ktos ma poczucie humoru !!! otworzyla oczy ??? i co dalej masakra

  Post a Reply
 5. Jeśli to nie fotomontaż to nie ma nic spólnego z Bogiem , to raczej demoniczne i przerażające

  Post a Reply
 6. Bajka,chodź kościołowi to na rękę aby ludzie wierzyli. Od zawsze ukrywali prawdę. Jedna podstawowa rzecz to nadanie tytułu święty. Jedynym był tylko Jezus .Ale ….

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.