Cud? Ciało 300- letniej świętej ożyło!? Zobaczcie przerażające nagranie!

Czy Bóg istnieje? To pytanie zadają i pewnie będą zadawali sobie ludzie jeszcze przez wiele milionów lat. Nie wszyscy, jednak mają podobne przemyślenia, bowiem niektórzy biorą istnienie wyższych istot za coś całkiem naturalnego i nie muszą tego tłumaczyć, podczas gdy inni twierdzą, że na Ziemi już nieraz doświadczyliśmy działań Boga, więc ciężko jest zaprzeczać Jego istnieniu.

Mowa, oczywiście o cudach, czyli niezwykłych zdarzeniach wywołanych przez boskie istoty lub ich posłańców, które mają najczęściej za zadanie zwrócić uwagę ludzi na dane wartości lub po prostu przypomnieć o istnieniu bytów, które każde dnia czuwają nad naszym światem.

Jeden z takich rzekomych cudów wydarzył się ostatnio w katedrze w Guadalajarze, podczas zwiedzenia obiektu przez turystów. To właśnie tam zupełnie niespodziewanie otworzyła oczy 300-letnia Święta Innocencja, która zginęła z rąk ojca, który nie mógł wybaczyć Jej przyjęcia komunii. Co sądzicie o całym nagraniu? Wierzycie, że faktycznie ta zmumifikowana Święta ożyła, czy jednak uważacie, że to po prostu zwykłe oszustwo i manipulacja?

Całe nagranie już spotkało się z masą kontrowersji i można odnaleźć zarówno zwolenników prawdziwości filmiku jak i jego całkowitych przeciwników. A, Wy po której stronie stoicie?

administrator

10 thoughts on “Cud? Ciało 300- letniej świętej ożyło!? Zobaczcie przerażające nagranie!

  1. Bajka,chodź kościołowi to na rękę aby ludzie wierzyli. Od zawsze ukrywali prawdę. Jedna podstawowa rzecz to nadanie tytułu święty. Jedynym był tylko Jezus .Ale ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Liczba spotkań z tajemniczymi klaunami wzrasta! Władze ostrzegają: Mogą zwabiać dzieci do lasu...

śr Wrz 28 , 2016
Klauny kojarzą nam się z dobrą zabawą, różnokolorowymi balonikami o wyglądzie zwierząt i co ciekawe śmiercią! Istotnie, choć te bajkowe postacie potrafią nas rozśmieszyć to jednak ich wesołe usposobienie i fakt, że ukrywają swoją prawdziwą tożsamość wzbudza w nas jakiś rodzaj niepokoju, który ciężko opisać. Jak na razie z naszego […]