Liczba spotkań z tajemniczymi klaunami wzrasta! Władze ostrzegają: Mogą zwabiać dzieci do lasu…

Klauny kojarzą nam się z dobrą zabawą, różnokolorowymi balonikami o wyglądzie zwierząt i co ciekawe śmiercią! Istotnie, choć te bajkowe postacie potrafią nas rozśmieszyć to jednak ich wesołe usposobienie i fakt, że ukrywają swoją prawdziwą tożsamość wzbudza w nas jakiś rodzaj niepokoju, który ciężko opisać. Jak na razie z naszego strachu skorzystała masa filmowców, którzy wypuścili na świat produkcje, takie jak choćby Dom klaunów, Męka, czy Klaun w  których te z pozoru zabawne postacie przedstawione zostały jako socjopaci kryjący się w mroku, którzy tylko czekają by porwać swoją zdobycz i wykonać na niej masę szokujących zabiegów…

Jak dotąd wszystko to mieściło się w granicach naszych emocji, jednak teraz stało się rzeczywistością! Policja w Teenessee poinformowała ostatnio o dziwnym zjawisku, jakie obserwują mieszkańcy tego stanu, a polega ono na istnym roju klaunów, których spotkać można przy drogach.

I choć oczywiście może się wydawać, że nie ma w tym nic dziwnego to jednak liczba takich spotkań jest niebezpiecznie wysoka. Jak twierdzą niektórzy nie jest to pierwsza tak znacząca epidemia klaunów, bowiem jakiś czas temu w Kentucky również zaobserwowano bardzo dziwne spotkania z klaunami, aż w końcu miejscowa policja aresztowała mężczyznę, który w stroju cyrkowej postaci jak z horroru straszył miejscowych ludzi i chował się w lesie.

Teraz władze Teenessee boją się, że ich przypadek może być znacznie poważniejszy, a nawet podają, że pojawiające się klauny mogą wykorzystywać dziecięcą naiwność i zwabiać młode osoby do lasu. Co najdziwniejsze, jednak ostatnią dużą aktywność klaunów obserwuje się także w  Georgii, Północnej Karolinie oraz Alabamie. Znalazło się nawet kilku śmiałków, którzy postanowili opowiedzieć o swoim spotkaniu z klaunem: Jeden z nich mówił o pięciu cyrkowcach, którzy gonili go przez całe miasto z nożami, natomiast głównym podobieństwem we wszystkich relacjach jest przerażający chichot jakim posługują się te zamaskowane postacie. Klauny miały, także próbować przyciągnąć kilkoro dzieci do lasu za pomocą worka z pieniędzmi i zabawkowego laseru. Skąd nagle tak wiele spotkań z cyrkowcami? Macie na to swoją teorię?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.