Recenzja kart: Soleil i Magda – Złoty Tarot

Tarot jest narzędziem, dzięki któremu możemy nie tylko poznać przyszłość, czy przeszłość ale także przeanalizować nasze aktualne poczynania i dowiedzieć się, co powinnyśmy zmienić w naszym życiu! Jednak zanim zaczniemy odkrywać tajemnice przeznaczenia każdy początkujący tarocista spotka się z pytaniem, którą talię powinien wybrać, skoro na rynku jest dostępnych ich aż tyle…?

To pytanie z pewnością nie należy do łatwych i ciężko jest komuś doradzić w tej sprawie, bowiem każdy z nas ma swoje indywidualne gusta, które mu odpowiadają. Ja jednak chciałbym Wam dzisiaj polecić talię pt. Złoty Tarot, która jest jedną z niewielu polskich wydań na rynku. Karty zostały stworzone przez wróżbitę Soleil, a także tarocistkę Magdę i muszę przyznać, że naprawdę potrafią zachwycić – nie tylko swoim dokładnym i bardzo eleganckim wykonaniem, czy złotymi, błyszczącymi bokami, które dosłownie zachwycają, ale także prostą do zrozumienia symboliką opartą na popularnym wydaniu Rider-Waite. Dla mnie w tej talii niezwykle ważne są pięknie stworzone obrazy, które nie tylko przykuwają wzrok, ale sprawiają, że ma się ochotę w każdej karcie dosłownie zatopić i czerpać z niej każdy szczegół. Do Złotego Tarota dodana jest oczywiście książka która opisuje każdą z kart: Nie są to może szczególnie rozbudowane opisy, ale jak na początek by zrozumieć ogólne przesłanie jest naprawdę w porządku.

Podsumowując: Złoty Tarot to jak wspomniałem wyżej polska talia, której zupełnie nie mamy powodu się wstydzić, bowiem niczym nie odstaje od wszelkich światowych talii, które tworzone są przez niezwykle znanych artystów.

Karty można nabyć w sklepie talizman.pl – Złoty tarot

 Wydawnictwo – Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment