Na niebie pojawiła się krwista planeta? Nibiru – znak końca świata? (Zobaczcie nagranie)

Nibiru jest według wielu legend dziewiątą planetą Układu Słonecznego, która dała zarówno początek istnieniu ludzkości jak i ma przynieść jej rychły koniec. Wszystko w związku z mieszkańcami tego ciała niebieskiego, zwanymi jako Anunnaki, którzy przybyli na Ziemię wiele lat temu w poszukiwaniu złota, które było im potrzebne do ochrony swojej atmosfery.

Nie mieli, jednak zamiaru samemu odwalać brudnej roboty i go wydobywać, więc postanowili stworzyć coś co będzie za nich pracować – i tak właśnie powstaliśmy My! Istoty, które miały wielbić i pracować dla swoich kosmicznych bogów, którzy dali im życie. Cała ta historia została spisana przez Sumerów i według wielu ma ukazywać jak naprawdę powstał człowiek i jaka była przyczyna jego narodzin.

Od tego czasu planeta Nibiru stała się dla ludzi symbolem szybko nadchodzących tragicznych wydarzeń, których skutki mają być przerażające! W sieci można odnaleźć sporo nagrań, które rzekomo faktycznie ukazują prawdziwe obserwacje śmiercionośnej planety X, która ma przynieść śmierć.

Dziś prezentujemy Wam, jedno z nich, które zostało wykonane 19 sierpnia tego roku w Szkocji i przedstawia krwisty obiekt ukazany na tle księżyca. Czym według Was jest owe dziwne ciało niebieskie? I co może zapowiadać: Wojnę, koniec świata, a może nadejście kosmicznych bogów, którzy w jakiś celu postanowili powrócić na Ziemię?

 


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.