Na niebie pojawiła się krwista planeta? Nibiru – znak końca świata? (Zobaczcie nagranie)

Nibiru jest według wielu legend dziewiątą planetą Układu Słonecznego, która dała zarówno początek istnieniu ludzkości jak i ma przynieść jej rychły koniec. Wszystko w związku z mieszkańcami tego ciała niebieskiego, zwanymi jako Anunnaki, którzy przybyli na Ziemię wiele lat temu w poszukiwaniu złota, które było im potrzebne do ochrony swojej atmosfery.

Nie mieli, jednak zamiaru samemu odwalać brudnej roboty i go wydobywać, więc postanowili stworzyć coś co będzie za nich pracować – i tak właśnie powstaliśmy My! Istoty, które miały wielbić i pracować dla swoich kosmicznych bogów, którzy dali im życie. Cała ta historia została spisana przez Sumerów i według wielu ma ukazywać jak naprawdę powstał człowiek i jaka była przyczyna jego narodzin.

Od tego czasu planeta Nibiru stała się dla ludzi symbolem szybko nadchodzących tragicznych wydarzeń, których skutki mają być przerażające! W sieci można odnaleźć sporo nagrań, które rzekomo faktycznie ukazują prawdziwe obserwacje śmiercionośnej planety X, która ma przynieść śmierć.

Dziś prezentujemy Wam, jedno z nich, które zostało wykonane 19 sierpnia tego roku w Szkocji i przedstawia krwisty obiekt ukazany na tle księżyca. Czym według Was jest owe dziwne ciało niebieskie? I co może zapowiadać: Wojnę, koniec świata, a może nadejście kosmicznych bogów, którzy w jakiś celu postanowili powrócić na Ziemię?

 


https://www.youtube.com/watch?v=vW36SFdiAz0

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja książki: Mark Anthony "Dowód wieczności"

śr Paź 5 , 2016
Wszyscy poszukujemy odpowiedzi na najbardziej dręczące pytania, dotyczące każdego człowieka: Co właściwie znajduje się po śmierci? I czy w ogóle istnieje coś takiego jak druga strona? Niektórzy uważają, że będąc istotą cielesną nie da się odpowiedzieć na te pytania jednak zupełnie inny stosunek ma do tego niejaki Mark Anthony, który […]