Mężczyzna odnalazł ciało wróżki!

Wróżki zazwyczaj kojarzą nam się z ulubionymi bajkami, które w dzieciństwie oglądaliśmy bez umiaru : Tymczasem okazuje się, że wiara w te magiczne stworzenia nie należy wyłącznie do fikcji, a w niektórych mitologiach jak Celtycka, czy Irlandzka faktycznie uważano, że istnieją one w rzeczywistości.

Wróżki przedstawiano jako miniaturowe stworzonka o cudownych, rudych włosach i lekko zielonkawej cerze, które jednak troszkę inaczej niż w bajkach  lubiły sobie delikatnie wypić i kochały dary w postaci wysoko procentowych napoi. Co więcej, choć znane z łagodnego, dobrego usposobienia istoty te potrafiły się naprawdę nieźle odegrać, jeśli zrobiłeś im jakąkolwiek krzywdę…

Dziś przedstawiamy Wam zagadkowe nagranie pokazujące znalezisko ze Szkocji w postaci zmumifikowanego ciała prawdziwej wróżki. Czy, jednak nie jest to tylko sprytnie stworzony plastikowany odpowiednik lub inna manipulacja?

To niestety ciężko jest określić, choć z pewnością jeśli owy dziwny byt faktycznie okazałby się wróżką wywołałoby to niemałą sensację wśród ludzi i na nowo ukazałby jak niezwykłe i pouczające są bajki, które w okresie dzieciństwa wychwalamy, by z czasem stwierdzić, że są one zbyt naiwne i zwyczajnie jesteśmy zbyt dorośli by oglądać lub czytać takie głupoty.


administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przerażająca hybryda nagrana w tajemniczym ośrodku!?

pt Paź 7 , 2016
Każdego roku w samej Polsce znika zatrważająca liczba ludzi! Co ciekawe stale zaczyna się to pogłębiać – Dla przykładu w 2013 było to około 19 tysięcy, natomiast już rok później wynik przekroczył 20 tys. Skąd tak ogromna ilość ludzi, którzy zupełnie niespodziewanie po prostu znikają? Psycholodzy tłumaczą to coraz trudniejszym światem, którego […]