Mężczyzna odnalazł ciało wróżki!

Wróżki zazwyczaj kojarzą nam się z ulubionymi bajkami, które w dzieciństwie oglądaliśmy bez umiaru : Tymczasem okazuje się, że wiara w te magiczne stworzenia nie należy wyłącznie do fikcji, a w niektórych mitologiach jak Celtycka, czy Irlandzka faktycznie uważano, że istnieją one w rzeczywistości.

Wróżki przedstawiano jako miniaturowe stworzonka o cudownych, rudych włosach i lekko zielonkawej cerze, które jednak troszkę inaczej niż w bajkach  lubiły sobie delikatnie wypić i kochały dary w postaci wysoko procentowych napoi. Co więcej, choć znane z łagodnego, dobrego usposobienia istoty te potrafiły się naprawdę nieźle odegrać, jeśli zrobiłeś im jakąkolwiek krzywdę…

Dziś przedstawiamy Wam zagadkowe nagranie pokazujące znalezisko ze Szkocji w postaci zmumifikowanego ciała prawdziwej wróżki. Czy, jednak nie jest to tylko sprytnie stworzony plastikowany odpowiednik lub inna manipulacja?

To niestety ciężko jest określić, choć z pewnością jeśli owy dziwny byt faktycznie okazałby się wróżką wywołałoby to niemałą sensację wśród ludzi i na nowo ukazałby jak niezwykłe i pouczające są bajki, które w okresie dzieciństwa wychwalamy, by z czasem stwierdzić, że są one zbyt naiwne i zwyczajnie jesteśmy zbyt dorośli by oglądać lub czytać takie głupoty.


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.