Recenzja książki: Mark Anthony „Dowód wieczności”

Wszyscy poszukujemy odpowiedzi na najbardziej dręczące pytania, dotyczące każdego człowieka: Co właściwie znajduje się po śmierci? I czy w ogóle istnieje coś takiego jak druga strona? Niektórzy uważają, że będąc istotą cielesną nie da się odpowiedzieć na te pytania jednak zupełnie inny stosunek ma do tego niejaki Mark Anthony, który w swojej książce pt. Dowód wieczności wyjaśnia nie tylko wymienione wyżej zagadnienia, ale praktycznie odsłania wszelkie tajemnice śmierci….

Mark Anthony jest bez wątpienia, jedną z osób, która na temat zaświatów może powiedzieć więcej niż ktokolwiek: Wynika to przede wszystkim z faktu, że pochodzi on z paranormalnej rodziny, w której wiele osób obdarzonych było niezwykłymi zdolnościami komunikowania się z duchami, a także jasnowidzenia! Stąd też całe życie pisarza nie należy z pewnością do zwyczajnego, czym dzieli się w swojej pracy w opowieściach o niezwykłej wizji przy World Trade Center, czy dziwnym telefonie od ciężko chorej kobiety, która chciała się dowiedzieć, jakie duchy się nią aktualnie opiekują. Co więcej pan Anthony zdradza także szczegóły dotyczące członków jego rodziny i przytacza przygody z życia swojego ojca, który będąc na wojnie wiedział kogo życie niedługo się skończy, czy przerażającą opowieść jego ciotki, która chciała pomóc swojemu partnerowi w efekcie czego ten wtrącił ją do szpitala psychiatrycznego. Nie można jednak nie wspomnieć, że Dowód wieczności to przede wszystkim książką, która w odróżnieniu od innych niezwykle szczegółowo omawia nam śmierć. Autor nie tylko skupia się na historiach osób, które doświadczyły stanu śmierci klinicznej, czy nawet na odpowiedzi na pytanie co właściwie znajduje się po śmierci, ale szczegółowo opisuje jaki duchowy świat  czeka osoby które odebrały sobie życie, czym właściwie jest piekło i Bóg, czy istnieje reinkarnacja, a także przytacza dokładnie słowa duchów nienarodzonych dzieci, czy zwierząt, dzięki czemu umieranie przestanie być tematem tabu i dowiemy się o nim niemal wszystkiego.

Podsumowując: Dowód wieczności to fascynująca książka od niezwykle cenionego medium, dzięki której nareszcie przestaniemy bać się śmierci, bo stanie się ona dla nas czymś zupełnie znanym, a także pozwolimy w spokoju odejść naszym najbliższym, bo będziemy wiedzieć, że niedługo znowu ich spotkamy…

Książkę można nabyć w sklepie Talizman.pl – Dowód Wieczności 

Wydawnictwo – Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment