Chłopiec wspomina potworną zbrodnię sprzed lat! Dowód na istnienie reinkarnacji?

Historia 3-letniego chłopca z Bliskiego Wschodu, choć zdarzyła się już jakiś czas temu to do dnia dzisiejszego wzbudza zszokowanie i jest bez wątpienia, jednym z najbardziej niezwykłych dowodów na istnienie zjawiska reinkarnacji. Pewnego zupełnie normalnego dnia dziecko zagadnęło swoją matkę i stwierdziło, że jeszcze niedawno zostało zabite siekierą: Kobieta nie przejęła się wtedy szczególnie wywodem chłopca, bowiem w tym wieku dzieci mają niezwykle wybujałą wyobraźnie.

Problemy zaczęły się dopiero wtedy, gdy chłopiec coraz częściej wspominał owe przerażające morderstwo i podawał jeszcze więcej dziwnych faktów, co wzbudziło niemały strach u jego rodziców. W końcu zmęczeni zachowaniem dziecka postanowili raz na zawsze zakończyć opowiadanie przez niego głupot i sprawdzić jego historię w rzeczywistości. W tym celu wybrali się na znajdującą się nieopodal wieś, w której chłopiec utrzymywał, że przyszedł na świat. To właśnie tam dziecko wskazało miejsce, gdzie rzekomo znajdować ma się siekiera, którą odebrano mu życie – I faktycznie się nie pomylił, a dokładnie w tym obszarze znajdowało się narzędzie zbrodni. To, jednak nie koniec dziwnych zdarzeń w tym dniu, bowiem dziecko stwierdziło, że koniecznie musi udać się do człowieka, który dokonał tego czynu i nawet podał jego dokładnie imię i nazwisko! Jakież było zaskoczenie oprawcy, gdy mały chłopiec zapukał do jego domu i wyznał mu całą prawdę: Nie trzeba, chyba wspominać, że mężczyzna całkowicie zaprzeczył oskarżeniom i wyśmiał chłopca! I to właśnie wtedy wszystko miało się zakończyć, jednak  synek nie odpuściło i zaciągnęła rodziców raz jeszcze na wieś i tym razem wskazał, gdzie znajduje się ciało osoby, która była nim w poprzednim życiu.

Tym razem dziecko znowu się nie pomyliło, a we wskazanym miejscu faktycznie znajdowało się ciało. Co ciekawe z raną zadaną w głowę jakimś ostrym narzędziem. Warto w tym miejscy wspomnieć, że chłopczyk od urodzenia posiadał dziwną bliznę pod włosami! Jak sądzicie – Czy opisana wyżej historia jest dowodem na istnienie reinkarnacji, czy jednak można to wyjaśnić w bardziej zwyczajny sposób?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.