Na niebie ukazali się Czterej Jeźdźcy Apokalipsy!? Biblijne proroctwo się spełnia? Zobaczcie nagranie!

Powtórne przyjście Jezusa to czas na który z pewnością czeka wielu chrześcijan. To wtedy bowiem świat ma się na nowo odrodzić i panować ma na nim, jedynie miłość i szczęście. Przedtem, jednak według biblijnych zapowiedzi grzeszników ma czekać kara w postaci potwornych katastrof, które mają być manifestacją bożego gniewu na ludzi, którzy złamali Jego przykazaniu i zwrócili się w kierunku zła. Kliknij w filmik poniżej i zobacz szokujące nagranie i zdjęcie…

Wśród nich ma się objawić przemiana rzek i mórz w krew, ogromne upały, a także trzęsienie ziemi, jakiego nikt z Ziemian dotąd nie poznał.

W księdze końca odnajdziemy, także niezwykle przerażający fragment, opisujący postacie, nazwane jako Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, których przeznaczenie określone było ich imieniem: Zwycięzcy, któremu dano moc wygrywania, Wojny, obdarzonego mieczem, który miał siłę wzniecania konfliktów, Głodu który odbierał ludziom pożywienie, a także Śmierci, która odbierała życie i towarzyszyła jej potworna otchłań.

Nie wiadomo do końca w jakich warunkach ma dojść do objawienia się tych demonicznych jeźdźców, jednak pewna kobieta jest całkiem przekonana, że to już nastąpiło i co więcej zaczęli już oni wykonywać swoje zadania, co można łatwo zauważyć gdy przyjrzy się otaczającemu nas światu.

Co więcej kobieta przekonuje, że udało jej się wykonać zdjęcia na których wyraźnie widać jak chmury uformowały się w czterech jeźdźców. Nie jest to, jednak jedyny taki przypadek, bowiem jakiś czas temu podobny byt objawił się w czasie zamieszek w Egipcie, czym spowodował niemałe przerażenie…

 

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. hej, dobry podkład muzyczny 😉 dobra zmiana. pozdrawiam

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.