W Chinach mieszka chłopiec z niezwykłymi zdolnościami! Prawdziwy X-men?

Wszyscy dobrze znamy komiksy i filmy o x-menach, czyli ludziach którzy  otrzymali niesamowite moce, dzięki którym przewyższają normalnych ludzi. Dotąd, jednak była to tylko zwykłe fikcja, jednak teraz staje się rzeczywistością. W Chinach mieszka chłopiec, którego choć wygląd może szokować to, jednak jeszcze bardziej zadziwia jego niezwykła zdolność.

Dziecko przyszło na świat z niezwykłymi, niebieskimi oczami, które jednak powinny z czasem zniknąć: Co jednak się nie wydarzyło! Co więcej, jego niesamowite oczy sprawiają, że potrafi widzieć świat, nawet w całkowitych ciemnościach!

Oczywiście informacja o „magicznym” chłopcu wzbudziła dość sporą sensację w sieci: Jedni uważają, że chłopczyk musi być kosmitą, natomiast inni twierdzą, że jego umiejętność może być powiązana z ewolucją, jednak naukowcy nie są temu zbyt przychylni, bowiem stało się to zbyt szybko, co przeczy całej teorii!

Kim więc jest dziecko  z Chin? I skąd biorą się jego wyjątkowe zdolności? Czyżby naprawdę miał jakiś związek z przybyszami z innych cywilizacji?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na niebie ukazali się Czterej Jeźdźcy Apokalipsy!? Biblijne proroctwo się spełnia? Zobaczcie nagranie!

sob Paź 8 , 2016
Powtórne przyjście Jezusa to czas na który z pewnością czeka wielu chrześcijan. To wtedy bowiem świat ma się na nowo odrodzić i panować ma na nim, jedynie miłość i szczęście. Przedtem, jednak według biblijnych zapowiedzi grzeszników ma czekać kara w postaci potwornych katastrof, które mają być manifestacją bożego gniewu na […]