Na morzu ukazał się dziwny obiekt!? Ufo, Arka Noego czy statek widmo?

Teorie o równoległych światach nie są wbrew pozorom tak bardzo fantastyczne jak się wydaje. Wręcz przeciwnie nie tylko wiele osób w to wierzy, ale nawet niektórzy naukowcy przedstawiają ku temu dowody m.in. doktor Ranga-Ram Chary, który przekonuje, że punkty ukazane na mapach promieniowania pochodzącego z początku wszechświata są w rzeczywistości śladem z materii z równoległych światów.  

Co więcej badacz przekonuje, że te wymiary wzajemnie się ze sobą przenikają i to dlatego od czasu do czasu słyszmy o dziwnych miastach wiszących na niebie, czy dźwiękach, które wydają się nie mieć logicznego wytłumaczenia!

Dziś przedstawiamy bardzo widowiskowe nagranie, ukazujące być może przenikanie się wymiarów. Na morzu pewien mężczyzna zaobserwował obiekt, który po prostu nie powinien istnieć. Czym, może on być?

Wyjaśnień jest multum – niektórzy przekonują, że jest to jakiś tunel, który prowadzi do nieznanych nam krain, a inni uważają, że to zwykła przeróbka. Z pewnością gdyby takie coś się pojawiło wzbudziłoby to ogromną sensacje , choć kto wie. Wśród internautów można nawet odnaleźć wyjaśnienie, że jest to sama Biblijna Arka Noego.

A, Wy co o tym sądzicie: Sprytna komputerowa przeróbka, a może prawdziwe paranormalne zjawisko?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.