Mężczyzna nagrał postacie chodzące po wodzie? Zobaczcie nagranie!

Świat wydaje nam się czymś zwyczajnym i zupełnie poukładanym, gdzie odnajdujemy spokój i zajmujemy się masą swoich spraw! Tymczasem według historii i relacji wielu ludzi pośród nas oprócz tych zwyczajnych spraw dzieją się rzeczy zupełnie niewyjaśnione jak spotkania z niewidzialnymi z tajemniczymi stworzeniami, czy nawet opętania przez niewidzialne byty, które chcą przejąć nad nami władzę.

Pozostaje, jednak pytanie, czy w tych wszystkich opowieściach chodzi o coś więcej, niż po prostu wzbudzenie w nas strachu i czy zawierają w sobie choć ziarnko prawdy? Kto wie – tu jak zwykle wszystko zależy od nas samych i naszego podejścia!

Dziś przedstawimy Wam nagranie, które pewien mężczyzna nagrał podczas codziennego spaceru nad morzem! Na filmie widzimy dziwne postacie lub cienie, które przemieszczają się po wodzie w dalekiej odległości od brzegu, co z pewnością potrafi wzbudzić niemałe przerażenie. Czym, jednak są te dziwne istoty? Tu jak zwykle domysły internautów są bardzo różne – jedni mówią, że są to jakieś duchy, które zginęły podczas katastrofy morskiej, natomiast znalazły się i doniesienia o statku widmo.

A, Wy co o tym sądzicie? Co według Was widać na nagraniu?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Starożytne cywilizacje posiadały komputery i telefony? Zobaczcie zdjęcia!

sob Paź 15 , 2016
Starożytne cywilizacje fascynują praktycznie każdego człowieka! Wynika to przede wszystkim z faktu, że bardzo ciekawi nas, jak żyli tamci ludzie, gdy świat był zupełnie inny i brak było nowoczesnych sprzętów, tak ułatwiających życie. Czy, jednak nasze przekonania o  człowieku z tamtych lat są całkowicie słuszne i, czy być może nasze […]