Odkryto grób z ciałem kosmity! Nagranie szokuje….

Czy kosmici odwiedzili kiedyś Ziemię? Dla wielu osób to pytanie jest utożsamiane wyłącznie z drwinę i śmiechem, jednak czy jest to słuszne? Otóż historia naszej planety pełna jest niezwykłych tajemnic jak np. dlaczego takie cywilizacje jak choćby Mistekowie tak często posługiwali się podwójnymi symbolami węży lub sznurów splecionych ze sobą gdy opisywali mity dotyczące powstania człowieka?

Czyżby faktycznie wiedzieli już wtedy o istnieniu DNA? A jeśli tak to co lub kto im tą wiedzę objawił? Podobnie jest z wręcz niezwykłą znajomością astronomii przez Egipcjan, którzy potrafili zbudować swoje piramidy, zgodnie z gwiazdozbiorem Oriona. Skąd posiedli tak rozległą wiedzę? Czyżby ktoś im pomógł?

Pewien mężczyzna jest w pełni przekonany, że kosmici odwiedzają lub przynajmniej odwiedzali naszą planetę i co więcej jest wstanie to udowodnić! A wszystko dzięki znalezisku, jakiego dokonano w 2002 roku w Iranie. To właśnie wtedy natrafiono zupełnie niespodziewanie na grób kosmity, którego łatwo można rozpoznać jeśli przyglądało się rysunkom Sumerów.

Był to Anunnaki – niektórzy nazwali ten gatunek pierwszymi bogami i stworzycielami człowieka! Warto zwrócić uwagę na symbolikę zegarków, która pojawia się w dziwnej krypcie, a która często przejawiała się w pracach Sumerów.

Co sądzicie o nagraniu: Przedstawia prawdziwego kosmitę, a może to sprytnie stworzona mistyfikacja?


administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naukowcy udowodnili, że koty mogą leczyć i przedłużać życie! Sprawdźcie, co jeszcze potrafią...?

pon Paź 17 , 2016
Od lat środowiska naukowe starały się jak tylko mogły udowodnić nam że stare, ludowe metody leczenia niewiele mają wspólnego z prawdziwym uzdrawianiem, a jedyną możliwością wyjścia z  choroby są antybiotyki, które oczywiście najpierw musimy kupić za ogromne pieniądze. Mawia się, że jeśli jest się chorym to należy położyć się do […]