Odkryto grób z ciałem kosmity! (Nagranie)

Czy kosmici odwiedzili kiedyś Ziemię? Dla wielu osób to pytanie jest utożsamiane wyłącznie z drwiną i śmiechem, jednak czy jest to słuszne? Otóż historia naszej planety pełna jest niezwykłych tajemnic jak np. dlaczego takie cywilizacje jak choćby Mistekowie tak często posługiwali się podwójnymi symbolami węży lub sznurów splecionych ze sobą gdy opisywali mity dotyczące powstania człowieka?

Czyżby faktycznie wiedzieli już wtedy o istnieniu DNA? A jeśli tak to co lub kto im tą wiedzę objawił? Podobnie jest z wręcz niezwykłą znajomością astronomii przez Egipcjan, którzy potrafili zbudować swoje piramidy, zgodnie z gwiazdozbiorem Oriona. Skąd posiedli tak rozległą wiedzę? Czyżby ktoś im pomógł? Pewien mężczyzna jest w pełni przekonany, że kosmici odwiedzają lub przynajmniej odwiedzali naszą planetę i co więcej jest wstanie to udowodnić!

A wszystko dzięki znalezisku, jakiego dokonano w 2002 rok. To właśnie wtedy natrafiono zupełnie niespodziewanie na kosmitę, którego łatwo można rozpoznać jeśli przyglądało się rysunkom Sumerów.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment