Mężczyzna nagrał dźwięki z piekła! Ostrzeżenie czy HAARP? Posłuchajcie sami…

Piekło to wymiar lub stan, który ludzie wyobrażają sobie na rozmaite sposoby! W głowach wielu osób funkcjonuje przeświadczenie, że jest to ognisty świat, w którym demony torturują duszę, natomiast inni uważają, że tak naprawdę jest to po prostu myśl o niemożności spotkania się ze Stworzycielem. Jaka jest prawda?

Tego z pewnością przed śmiercią i oby po śmierci się nie dowiemy, ale niektórzy przekonują, że znaki istnienia piekła zaczynają ukazywać się na Ziemi. Mowa o dość strasznym nagraniu, które pewien mężczyzna wykonał na Słowacji 15 października tego roku!

Materiał ukazuje przerażające odgłosy, przypominające ryk jakiegoś wielkiego i rozwścieczonego stwora. Oczywiście opinii na temat filmu jest bardo dużo: Jedni mówią tu o związkach z tajemniczym projektem HAARP, który ma rzekomo tworzyć różnego rodzaju iluzje i straszyć ludzkość, by łatwiej było nad nią panować, natomiast można też odnaleźć tezy, że te dźwięki to prawdziwe odgłosy z piekła  i mają za zadanie  ostrzec świat przed czynieniem zła.

Czy, jednak są prawdziwe, czy może to po prostu zwykła przeróbka to jak zwykle ciężko określić? A, Wy jak sądzicie?

administrator

One thought on “Mężczyzna nagrał dźwięki z piekła! Ostrzeżenie czy HAARP? Posłuchajcie sami…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dziady - polskie Halloween! Magiczne święto duchów...

wt Paź 18 , 2016
Samhain jest dawnym celtyckim świętem, które obchodzono  z 31 października na 1 listopada.  Wierzono iż tej nocy na Ziemię schodzą duchy i by się przed nimi bronić stosowano różne czynności. Z czasem jednak przez nadejście chrześcijaństwa zaczęto zakazywać podobnych pogańskich praktyk, jednak ludzie nie do końca chcieli przyjąć nauki Kościoła, […]