Mężczyzna nagrał dźwięki z piekła! Ostrzeżenie czy HAARP? Posłuchajcie sami…

Piekło to wymiar lub stan, który ludzie wyobrażają sobie na rozmaite sposoby! W głowach wielu osób funkcjonuje przeświadczenie, że jest to ognisty świat, w którym demony torturują duszę, natomiast inni uważają, że tak naprawdę jest to po prostu myśl o niemożności spotkania się ze Stworzycielem. Jaka jest prawda?

Tego z pewnością przed śmiercią i oby po śmierci się nie dowiemy, ale niektórzy przekonują, że znaki istnienia piekła zaczynają ukazywać się na Ziemi. Mowa o dość strasznym nagraniu, które pewien mężczyzna wykonał na Słowacji 15 października tego roku!

Materiał ukazuje przerażające odgłosy, przypominające ryk jakiegoś wielkiego i rozwścieczonego stwora. Oczywiście opinii na temat filmu jest bardo dużo: Jedni mówią tu o związkach z tajemniczym projektem HAARP, który ma rzekomo tworzyć różnego rodzaju iluzje i straszyć ludzkość, by łatwiej było nad nią panować, natomiast można też odnaleźć tezy, że te dźwięki to prawdziwe odgłosy z piekła  i mają za zadanie  ostrzec świat przed czynieniem zła.

Czy, jednak są prawdziwe, czy może to po prostu zwykła przeróbka to jak zwykle ciężko określić? A, Wy jak sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Parę lat temu na Syberii też nagrali takie odgłosy z wywierconej dziury w ziemi!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.