Niebezpieczne spotkanie chłopca z Wielką Stopą! Zobaczcie nagranie!

Wielka Stopa według legend ma być ogromnym, dwunożnym stworzeniem pokrytym futrem, przypominającym połączenie człowieka i goryla. Jak dotąd nauka nie potwierdziła istnienia tych niezwykłych istot, choć pewna przesłanka pozwala wierzyć, że w przyszłości się to zmieni! Mowa o dziwnym odkryciu, którego dokonano w 1968 roku w Idaho, gdzie znaleziono sierść, która nie należało do żadnego znanego zwierzęcia.

Dowodem na istnienie Wielkiej Stopy mają być także nagrania i zdjęcia, a także pierwotne opowieści Indian, którzy przekazywali sobie wieść o potężnym leśnym człowieku i wybrali tą istotę jako niezwykle ważną dla swoich tradycji.

Przerażenie potrafią wzbudzić również opowieści ludzi, którzy rzekomo doświadczyli spotkania z Wielką Stopą m.in. historia pewnych górników, którzy zostali zaatakowani przez masę wielkich i dziwnych małp i ledwo uszli z życiem.W sieci dość spore kontrowersje wzbudziło zapomniane, jednak dalej interesujące nagranie przedstawiające chłopca, który nagrywał swoje jazdy na kładzie.

Dziecko, jednak źle ustawiło kamerę i zamiast ukazać swoje popisy uchwyciło całkiem przypadkiem ukrywającą się za krzakami Wielką Stopę, która gdy tylko zauważyła, że chłopiec jest pochłonięty zabawą szybko uciekła. Co myślicie o filmie? Prawdziwy, legendarny stwór a może zwykła manipulacja?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.