Lekarz wyznaje prawdę o egzorcyzmach! Czy demony i opętania to już fakt?

W dzisiejszym świecie, terminy takie jak opętanie, czy egzorcyzmy kojarzą nam się raczej z amerykańskimi filmami grozy, niż prawdziwym życiem, w którym przecież nie ma miejsca na takie zjawiska.

I o ile pojmowanie to nie dotyczy wszystkich ludzi to już z całą pewnością wiąże się z niemal każdym lekarzem, psychologiem, czy naukowcem. Okazuje się, jednak że nie zawsze jest to prawda, a dowodem na to ma być niejaki psychiatra Richard Galagher, który postanowił wyjść z ukrycia i ujawnił przerażającą historię opętanej Julii.

Julia był miłą osobą w średnim wieku, która pewnego dnia pojawiła się na plebani błagając księży o odprawienie nad nią egzorcyzmu. Dziewczyna opowiedziała im swoją historię, według której doznaje ona tzw. ataków, podczas których wykrzykuje przerażające rzeczy i obraża religię chrześcijańską.

Kapłani początkowo nie bardzo się tym przejęli i zwalili jej zachowanie na chorobę psychiczną, więc poddali Julię specjalistycznym badaniom pod okiem psychiatry Richarda Galaghera który co niezwykłe nie stwierdził żadnych zaburzeń psychicznych. To, co jednak działo się w jego gabinecie zszokowało nie tylko doktora, ale nawet duchownych! Dziewczyna doznawała przerażających ataków, w czasie których mówiła o sobie samej w trzeciej osobie, wykrzykując zwroty: Ona już należy tylko do nas! lub Odejdź od niej klecho!

Co najbardziej przerażające wykrzykując te słowa Julia posługiwała się dziwnymi, nienaturalnymi głosami: Raz mówiła bardzo niskim i wręcz charczącym tonem,a raz piskliwym i pełnym grozy. Julia ujawniała, także niesamowite zdolności, pozwalające jej przenosić przedmioty siłą umysłu, wykazywała się też ogromną siłą fizyczną, a nawet odznaczała darem jasnowidzenia, dzięki któremu wymieniała prywatne sytuacje z życia zarówno księży jak i lekarza,o których mogli wiedzieć tylko Oni sami.

Najbardziej przerażające, jest jednak to, co działo się w dzień samego egzorcyzmu. Demon według psychiatry uzyskał wtedy jeszcze większą siłę, zmieniając temperaturę pokoju w którym dział się rytuał, a pod koniec egzorcyzmu unosząc Julię w powietrze i utrzymując ją w procesie lewitacji przez około pół godziny. Ostatecznie, jednak wszystko się udało, a demoniczne siły opuściły ciało dziewczyny, pozwalając jej normalnie żyć.  Niestety istotnym problemem w udowodnieniu całego przypadku jest brak jakichkolwiek materiałów, które mogłyby potwierdzić opętanie Juli!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Niezwykłe objawienie Anioła? Co nagrała kamera przemysłowa?

śr Paź 19 , 2016
Anioły to istoty duchowe występujące w wielu religiach, choć ich natura jest różnie rozumiana w zależności od kultury! W Egipcie na przykład wyobrażano je sobie jako skrzydlate zwierzęta z ludzkimi twarzami, jednak już w chrześcijaństwie były one raczej niematerialnymi energiami  i opiekunami ludzi zachowującymi wolną wolę. Natomiast już Islam całkowicie […]