Niezwykłe objawienie Anioła? Co nagrała kamera przemysłowa?

Anioły to istoty duchowe występujące w wielu religiach, choć ich natura jest różnie rozumiana w zależności od kultury! W Egipcie na przykład wyobrażano je sobie jako skrzydlate zwierzęta z ludzkimi twarzami, jednak już w chrześcijaństwie były one raczej niematerialnymi energiami  i opiekunami ludzi zachowującymi wolną wolę.

Natomiast już Islam całkowicie zaprzecza posiadaniu  przez Anioły zdolności do wykonywania własnych planów i twierdzi, że byty te robią wyłącznie to co nakaże im Bóg! Czasami Aniołowie posiadali, także swoje własne, szczególne funkcje m.in. Mukar i Nakir, którzy sprawdzają zmarłych, którzy w grobie czekają do Dnia Sądu albo Azrael, czyli Anioł Śmierci który zabiera duszę i przenosi w zaświaty.

Według wielu przesłanek Aniołowie bardzo często ukazują się na Ziemi, a nawet czasem udaje się je nagrać. Mowa o filmiku, który został wykonany na początku 2014 roku i ukazuje manifestację białej, świetlistej energii, której towarzyszą małe obiekty! Nagranie do tej pory pozostaje niewyjaśnione, a zarówno jego zwolenników jak i całkowitych przeciwników jest całe mnóstwo. A, Wy co sądzicie? Prawdziwe objawienie Anioła, a może inna istota lub zwykła manipulacja?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jak sprawdzić czy posiadasz paranormalne moce!?

czw Paź 20 , 2016
Zdolności paranormalne są bez wątpienia, czymś czego człowiek pragnie od dawna: Nie ma się czemu dziwić, kto z nas w końcu nie chciałby latać, czy manipulować czynami szefa, żony, czy oczywiście wroga! Tymczasem według wielu przepowiedni wchodzimy w zupełnie nowy etap świata, a nawet zupełnie nową erę, która ma nie […]