Wróżenie z dłoni! Czy można odczytać datę śmierci i miłość?

Chiromancja to, jedna z najbardziej popularnych i niestety też dość skomplikowanych metod wróżenia – w tym przypadku za pomocą dłoni. Według tej dziedziny nasza dłoń zawiera ogrom różnych informacji, zarówno o naszej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Sztuka ta narodziła się najprawdopodobniej w starożytnych Indiach, skąd rozprzestrzeniła się ona do Chin, gdzie już od czterech tysięcy lat jest czynnie wykorzystywana m.in. do określania charakteru, czy stanu zdrowia danej osoby.

Czytanie z dłoni jest jak matematyka – są to po prostu ściśle określone reguły odczytywania znaków, których nie można pod żadnym pozorem zmieniać dla własnego widzimisię.Wśród najpopularniejszych linii można wymienić:

Linię życia – Jest to  z pewnością, jedna z najbardziej przerażających linii dla wielu osób i  nie ma się co temu dziwić: To w końcu ona mówi nam całkiem sporo na temat naszego zdrowia, a nawet czasu który pozostał nam tu na Ziemi. Zaczyna się ona najczęściej w okolicach kciuka i zazwyczaj połączona jest z linią głowy, natomiast moment gdy ulegają one rozkładowi oznacza czas, gdy stajemy  się samodzielni. Ciekawostką jest fakt, że linię życia można podzielić na 3 główne sektory – a każdy z nich oznacza około 25 lat – dzięki czemu będziemy wiedzieć co przydarzy nam się w każdym z tych okresów.

Wyraźna i głęboka linia życie ukazuje bardzo dobre zdrowie, natomiast jeśli w którymś z okresów przybiera formę łańcucha lub cała jest tak utworzona oznacza liczne choroby i kruche zdrowie w danym okresie lub przez czas trwania egzystencji na Ziemi. Przerwana linia oznacza problemy zdrowotne – natomiast jeśli przerwanie występuje na obydwu dłoniach może być to nawet śmiertelne, dlatego trzeba jak najszybciej się przebadać, bowiem należy zawsze pamiętać że nic nie jest przesądzone, a linie zmieniają się przez całe nasze życie, gdy każdego dnia podejmujemy nowe wybory i nowe doświadczenia, które zmieniają nasz los.

Linia głowy – jak sama nazwa wskazuje mówi nam ona dużo o naszych możliwościach intelektualnych. Mówi też sporo o naszej umiejętności opanowania emocji i logicznego myślenia, a także wskazuje predyspozycje do zapadania na choroby psychiczne. Najczęściej jest ona połączona z linią życia, choć dość szybko się z nią oddziela. Długa i głęboka linia wskazuje na osobę niezwykle bystrą, natomiast jeśli jest wręcz odwrotnie to oznacza dość ociężała i leniwą osobę w zdobywaniu wiedzy. Najgorzej natomiast, jeśli ta linia w ogóle nie występuje…

Linia przeznaczenia – nie znajdziemy jej na każdej dłoni, bowiem ta linia sporo mówi o szczęściu, a niestety mało ludzi dostaje je od tak od losu i zdobycie czegokolwiek wymaga od nich mnóstwa pracy i nie zawsze się opłaca. Właśnie o tym mówi brak tej linii lub fakt, że jest ona bardzo słaba. Linia ta rozpoczyna się na środku naszej dłoni! Jeśli jednak linia ta sięga aż do nadgarstka oznacza to ogromny majątek. 

Linia serca – ta linia to oczywiście cała nasza emocjonalność i wrażliwość na krzywdę, czy ból innych ludzi. Znajduje się poniżej palca wskazującego i im jest głębsza i dłuższa oznacza większą empatię, czyli umiejętność wczucia się w dobro jak i zło. Linia w formie łańcuszka mówi o tendencji do chorób serca, a także prowadzenia stałych wojen wewnątrz swojej duszy, natomiast falista brak zdecydowania co do wyboru miłość życia i ciągłe zmiany zdania. Prosta linia mówi o upartym i dominującym charakterze. 


Oczywiście oprócz wymienionych wyżej występuje, także wiele innych linii jak np. linie małżeństwa, których zazwyczaj mamy dość sporo pod małym palcem i oznaczają one wszelkie relacje, które coś znaczyły w naszym życiu. W formie ciekawostki warto, także wspomnieć o pierścieniach nadgarstków z których każdy (pełny i mocny) oznacza 20 lat życia.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.