Czwarta tajemnica fatimska istnieje? „Ukryto ją bo zapowiada…”

Tajemnice Fatimskie to temat, który choć z pewnością dalej szokuje to, jednak według Kościoła jest już czymś całkowicie zamkniętym, bowiem ujawnił On już wszelkie ich wskazówki. Tymczasem okazuje się, że może nie być to do końca prawda, a historia objawień w Fatimie ma jeszcze wiele do ukazania światu… Obejrzyj krótkie nagranie poniżej i poznaj całą prawdę o skrywanej Tajemnicy!


 Wszystko w związku z wieloma przesłankami które nie zostały dotąd wyjaśnione, a które według masy osób stawiają pod znakiem zapytania fakt, czy rzeczywiście poznaliśmy całość trzeciej tajemnicy i czy aby na pewno nie istnieje coś, co internauci określają mianem Czwartej Tajemnicy Fatimskiej! Wszystko rozpoczęło się od włoskiego dziennikarza Socciego, który zawsze miał bardzo dobre kontakty z kardynałem Bertone, który jest współtwórcą oficjalnego Watykańskiego dokumentu o Tajemnicach Fatimskich.

 Pewnego dnia dziennikarz chciał przeprowadzić zwykły wywiad na temat owych Maryjnych wizji, jednak ku jego zdziwieniu Bertone zupełnie nie odpowiadał na jego wiadomości – z tylko sobie wiadomych względów! To wydarzenie zapoczątkowało ważne śledztwo i zejście do samych korzeni 3 Tajemnicy Fatimskiej, która jeszcze z chwilą ujawnienia w 2000 roku od razu została wyjaśniona przez Watykan: Stwierdzono, że dotyczy ona Jana Pawła II, który został zaatakowany przez zamachowca.

Niestety nie mogła być to prawda, bowiem w przepowiedni biskup ubrany na biało zwyczajnie umiera, co nie zdarzyło się w rzeczywistości – podobnie było  z faktem, że wizja wspomina o grupie żołnierzy, a tak naprawdę był tylko jeden napastnik! Jeszcze jedną sprawą jest to, że w przepowiedni oprócz papieża umierają też inni ludzie – co również się nie zdarzyło! Czemu więc Kościół z góry stwierdził, że przepowiednia dotyczy Karola Wojtyły – tym bardziej, że treść 3 tajemnicy ogłosił już po całym zamachu?

Drugą sprawą są wyjaśnienia kardynała Ratzingera z 1984 roku, który twierdził, że 3 tajemnica opisuje zagrożenia, które spotkają zarówno ludzi jak i wiarę, a także mówi o znaczeniu czasów ostatecznych i w pełni zgadza się z Pismem Świętym i Innymi Maryjnymi Objawieniami! Faktem, jest jednak że ujawniona w 2000 roku 3 tajemnica nie wspomina nic o Apokalipsie, ani tym bardziej żadne z Maryjnych proroctw nic nie mówi o biskupie ubranym na biało, który umiera z powodu żołnierzy!

Jeszcze, jedną dziwną sprawą są słowa archiwisty Fatimy Alonso, który twierdził, że tajemnica mówi o braku dobra w kapłanach (nawet tych najwyższych) i potwornych czynach, którzy oni sami robią, czym przyczyniają się do zniszczenia wiary w ludziach. Podobnie twierdził kardynał Luigi Ciappi, który twierdził, że 3 tajemnica mówi o apostazji Świętego Kościoła, która swój koniec rozpocznie od najwyższych jednostek!

Czy możliwe, więc że Kościół ukrył prawdziwą Tajemnicę Fatimską, bowiem była ona dla niego  niewygodna i sprawiłaby, że wierni mogliby stracić zaufanie do kapłanów?

administrator

8 thoughts on “Czwarta tajemnica fatimska istnieje? „Ukryto ją bo zapowiada…”

  1. Mnie już Ksiądz Proboszcz rujnuje.Dobrze że chodzę do. Innego Kościoła. I tak będę chwalił Pana. Choćby mnie nigdy nie wyrównał i dalej niszczył tradycję i rodzine .Księże Pawle!!!

  2. nie badzcmi glupi nie ma proroctw ani przepowiedni sa tylko logiczne przepowiednie ktore opieraja sie na czysto matematycznych obliczeniach.NIe ma innych swiatow, nie ma swietych i nie ma duchow, sa tylko glupcy co nimi manipuluja

    1. sa i inne światy , sa tez i „duchy” . To ostatnie w postaci tzw. orbsów czyli fluktuacji w naszej rzeczywistosci z rzeczywistości duchowej. Bardzo czesto pojawiaja sie One w naszym świecie , takze po to aby dać nowe życie czyli tchnąc ducha w nowe ciało. Duchy to takze emanacje orbsów w postaciach ludzkich. Duchy to także kontakt z osobami bliskim ale zmarłymi, ale tylko z ta czescia tej świadomości, która nam jest bliska i znana. Nie dotyczy ona tzw. świadomosci wynikających z wczesniejszych reinkarnacji. A teraz z punktu widzenia naukowego. Nie wchodze w teorie wieloswiatów – bo takiej formie uwazam za fałsz ale…. z czego jestęmy zbudowani ? My cały wszechświat ? z atomów a ten z czastek elementarnych . Nawet w zwykłym prostym modelu elektron- jądro mamy, ze przyjmując Nasza skale odległości jako jadro piłeczkę ping pongowa a elektron krązacy jak główka od szpilki to odleglośc pomiedzy nimi to ??????………. około JEDEGO km. Co jest pomiedzy NIMI ? Pustka ? NIE . A to coś jest WSZEDZIE , takze i w NAS. To COS wypełnia cały wszechświat. I to jest moim zdaniem ta DRUGA rzeczywistość. Cytując BIBLIE – ” na poczatku było SLOWO ” czyli na początku BYŁO ??? NIC ( materialnego ani energetycznego ) TYLKO Informacja. Nasz DUCH to TYLKO Informacja, która „po napełnienu ” w tym zyciu wraca do CAŁEJ swojej swiadomości . I jesli jest jeszcze nie zapisana , proces sie powtarza – reinakrnacja. Ale niektórzy mogą wejść do swoich przeszłych żyć. Do niektórych to moze przyjść jako takze tzw. ” duch „. Stad wiele jest rozmów nad zyciem po zyciu ale mało kto mówi o zyciu przed zyciem

      1. Dodam jeszcze do tej niby pustki w modelu Atomu jaka jest pomiędzy elektronem a jadrem. Kosmos – pustka, próżnia – tak sie potocznie mówi. Wikkec dlaczego w tej PUSTCE pojawiają sie czastki elementarne na ułamki sekund ? Bo to nie jest próznia w takim zwykłym znaczeniu jakie pojmujemy. Ta niby pustka to POTENCJAŁ , ze cos w kazdej chwili moze sie zdarzyc

  3. No cóż, nie ma przepowiedni fatimskiej w znaczeniu zarówno przepowiedni jak i w znaczeniu maryjnym. Co do ostatniego to przypomne : 1) w w Bibli , Jezus mówi o dniach ostatecznych – ” bedą mówli, tu jest , tam jest – ale nie wierzcie ” , 2) w Bibli jest tez napisane – ” o wszystko o co bedzie prosić Pana w Moim imieniu ….. ….. I teraz co do faktów…… 1) Kosciół do dnia dzisiejszego NIE uznał oficjalnie żadnego z przepowiedni takze tej Fatimskiej 2) Kosciół dokładnie wie a jest to znane w tekstach komentatorów tych zdarzeń takze na malowidłach – NIE była tam żadnej postaci, natomiast pokazała sie wirująca świecąca kula ( dokładnie to co czesto widzimy i dzisiaj jako UFO ) cytat z jednej z publikacji świadków tamtych wydarzeń – ” słońce wirujace spadłó na Ziemie ” no najwazniejsze – to co jest w tej przepowiedni tej CZWARTEJ – to NIE zadne kataklizmy, wojny ale zupełnie co innego – to oficjalne ukazanie sie OBCYCH i przekazanie wiedzy – skąd MY pochodzimy . Co oczywiście nie musie zaprzeczać istnieniu STWÓRCY, BOGA, zycia po zyciu ale…. dla Koscioła bedzie to KONIEC, nikomu juz nie beda potrzebni jako pośrednicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy Ojciec Pio w przepowiedni mówił o kosmitach?! Obcy żyją na...

pon Paź 24 , 2016
Kosmici i chrześcijaństwo zawsze były tematami, które nie szczególnie się łączyły… Przełomem było przemówienie papieża Franciszka, który stwierdził, że jeśli przybysze z obcych cywilizacji posiadaliby rozum i wolną wolę nie widziałby przeszkód, by ich ochrzcić. Jednak dalej dość spora ilość chrześcijan czuje pewien strach przed kosmitami, bowiem boi się źródła […]