Czwarta tajemnica fatimska istnieje? „Ukryto ją bo zapowiada…”

Tajemnice Fatimskie to temat, który choć z pewnością dalej szokuje to, jednak według Kościoła jest już czymś całkowicie zamkniętym, bowiem ujawnił On już wszelkie ich wskazówki. Tymczasem okazuje się, że może nie być to do końca prawda, a historia objawień w Fatimie ma jeszcze wiele do ukazania światu… Obejrzyj krótkie nagranie poniżej i poznaj całą prawdę o skrywanej Tajemnicy!


 Wszystko w związku z wieloma przesłankami które nie zostały dotąd wyjaśnione, a które według masy osób stawiają pod znakiem zapytania fakt, czy rzeczywiście poznaliśmy całość trzeciej tajemnicy i czy aby na pewno nie istnieje coś, co internauci określają mianem Czwartej Tajemnicy Fatimskiej! Wszystko rozpoczęło się od włoskiego dziennikarza Socciego, który zawsze miał bardzo dobre kontakty z kardynałem Bertone, który jest współtwórcą oficjalnego Watykańskiego dokumentu o Tajemnicach Fatimskich.

 Pewnego dnia dziennikarz chciał przeprowadzić zwykły wywiad na temat owych Maryjnych wizji, jednak ku jego zdziwieniu Bertone zupełnie nie odpowiadał na jego wiadomości – z tylko sobie wiadomych względów! To wydarzenie zapoczątkowało ważne śledztwo i zejście do samych korzeni 3 Tajemnicy Fatimskiej, która jeszcze z chwilą ujawnienia w 2000 roku od razu została wyjaśniona przez Watykan: Stwierdzono, że dotyczy ona Jana Pawła II, który został zaatakowany przez zamachowca.

Niestety nie mogła być to prawda, bowiem w przepowiedni biskup ubrany na biało zwyczajnie umiera, co nie zdarzyło się w rzeczywistości – podobnie było  z faktem, że wizja wspomina o grupie żołnierzy, a tak naprawdę był tylko jeden napastnik! Jeszcze jedną sprawą jest to, że w przepowiedni oprócz papieża umierają też inni ludzie – co również się nie zdarzyło! Czemu więc Kościół z góry stwierdził, że przepowiednia dotyczy Karola Wojtyły – tym bardziej, że treść 3 tajemnicy ogłosił już po całym zamachu?

Drugą sprawą są wyjaśnienia kardynała Ratzingera z 1984 roku, który twierdził, że 3 tajemnica opisuje zagrożenia, które spotkają zarówno ludzi jak i wiarę, a także mówi o znaczeniu czasów ostatecznych i w pełni zgadza się z Pismem Świętym i Innymi Maryjnymi Objawieniami! Faktem, jest jednak że ujawniona w 2000 roku 3 tajemnica nie wspomina nic o Apokalipsie, ani tym bardziej żadne z Maryjnych proroctw nic nie mówi o biskupie ubranym na biało, który umiera z powodu żołnierzy!

Jeszcze, jedną dziwną sprawą są słowa archiwisty Fatimy Alonso, który twierdził, że tajemnica mówi o braku dobra w kapłanach (nawet tych najwyższych) i potwornych czynach, którzy oni sami robią, czym przyczyniają się do zniszczenia wiary w ludziach. Podobnie twierdził kardynał Luigi Ciappi, który twierdził, że 3 tajemnica mówi o apostazji Świętego Kościoła, która swój koniec rozpocznie od najwyższych jednostek!

Czy możliwe, więc że Kościół ukrył prawdziwą Tajemnicę Fatimską, bowiem była ona dla niego  niewygodna i sprawiłaby, że wierni mogliby stracić zaufanie do kapłanów?

Author: administrator

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Mnie już Ksiądz Proboszcz rujnuje.Dobrze że chodzę do. Innego Kościoła. I tak będę chwalił Pana. Choćby mnie nigdy nie wyrównał i dalej niszczył tradycję i rodzine .Księże Pawle!!!

  Post a Reply
 2. NIECH SIĘ DZIEJE CO SIĘ MA DZIAĆ A JA I TAK BOGA KOCHAM PONAD WSZYSTKO BO JEST ZAWSZE ZE MNĄ I PROWADZI MNIE SWOIMI ŚCIESZKAMI …….

  Post a Reply
  • Niech cie do biblioteki zaprowadzi po slownik ortograficzny

   Post a Reply
 3. nie badzcmi glupi nie ma proroctw ani przepowiedni sa tylko logiczne przepowiednie ktore opieraja sie na czysto matematycznych obliczeniach.NIe ma innych swiatow, nie ma swietych i nie ma duchow, sa tylko glupcy co nimi manipuluja

  Post a Reply
  • Oczywiście ty wiesz wszystko o rzeczywistości… Dana… Scully… 😉

   Post a Reply
  • sa i inne światy , sa tez i „duchy” . To ostatnie w postaci tzw. orbsów czyli fluktuacji w naszej rzeczywistosci z rzeczywistości duchowej. Bardzo czesto pojawiaja sie One w naszym świecie , takze po to aby dać nowe życie czyli tchnąc ducha w nowe ciało. Duchy to takze emanacje orbsów w postaciach ludzkich. Duchy to także kontakt z osobami bliskim ale zmarłymi, ale tylko z ta czescia tej świadomości, która nam jest bliska i znana. Nie dotyczy ona tzw. świadomosci wynikających z wczesniejszych reinkarnacji. A teraz z punktu widzenia naukowego. Nie wchodze w teorie wieloswiatów – bo takiej formie uwazam za fałsz ale…. z czego jestęmy zbudowani ? My cały wszechświat ? z atomów a ten z czastek elementarnych . Nawet w zwykłym prostym modelu elektron- jądro mamy, ze przyjmując Nasza skale odległości jako jadro piłeczkę ping pongowa a elektron krązacy jak główka od szpilki to odleglośc pomiedzy nimi to ??????………. około JEDEGO km. Co jest pomiedzy NIMI ? Pustka ? NIE . A to coś jest WSZEDZIE , takze i w NAS. To COS wypełnia cały wszechświat. I to jest moim zdaniem ta DRUGA rzeczywistość. Cytując BIBLIE – ” na poczatku było SLOWO ” czyli na początku BYŁO ??? NIC ( materialnego ani energetycznego ) TYLKO Informacja. Nasz DUCH to TYLKO Informacja, która „po napełnienu ” w tym zyciu wraca do CAŁEJ swojej swiadomości . I jesli jest jeszcze nie zapisana , proces sie powtarza – reinakrnacja. Ale niektórzy mogą wejść do swoich przeszłych żyć. Do niektórych to moze przyjść jako takze tzw. ” duch „. Stad wiele jest rozmów nad zyciem po zyciu ale mało kto mówi o zyciu przed zyciem

   Post a Reply
   • Dodam jeszcze do tej niby pustki w modelu Atomu jaka jest pomiędzy elektronem a jadrem. Kosmos – pustka, próżnia – tak sie potocznie mówi. Wikkec dlaczego w tej PUSTCE pojawiają sie czastki elementarne na ułamki sekund ? Bo to nie jest próznia w takim zwykłym znaczeniu jakie pojmujemy. Ta niby pustka to POTENCJAŁ , ze cos w kazdej chwili moze sie zdarzyc

    Post a Reply
 4. No cóż, nie ma przepowiedni fatimskiej w znaczeniu zarówno przepowiedni jak i w znaczeniu maryjnym. Co do ostatniego to przypomne : 1) w w Bibli , Jezus mówi o dniach ostatecznych – ” bedą mówli, tu jest , tam jest – ale nie wierzcie ” , 2) w Bibli jest tez napisane – ” o wszystko o co bedzie prosić Pana w Moim imieniu ….. ….. I teraz co do faktów…… 1) Kosciół do dnia dzisiejszego NIE uznał oficjalnie żadnego z przepowiedni takze tej Fatimskiej 2) Kosciół dokładnie wie a jest to znane w tekstach komentatorów tych zdarzeń takze na malowidłach – NIE była tam żadnej postaci, natomiast pokazała sie wirująca świecąca kula ( dokładnie to co czesto widzimy i dzisiaj jako UFO ) cytat z jednej z publikacji świadków tamtych wydarzeń – ” słońce wirujace spadłó na Ziemie ” no najwazniejsze – to co jest w tej przepowiedni tej CZWARTEJ – to NIE zadne kataklizmy, wojny ale zupełnie co innego – to oficjalne ukazanie sie OBCYCH i przekazanie wiedzy – skąd MY pochodzimy . Co oczywiście nie musie zaprzeczać istnieniu STWÓRCY, BOGA, zycia po zyciu ale…. dla Koscioła bedzie to KONIEC, nikomu juz nie beda potrzebni jako pośrednicy.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.