Czy Ojciec Pio w przepowiedni mówił o kosmitach?! Obcy żyją na…

Kosmici i chrześcijaństwo zawsze były tematami, które nie szczególnie się łączyły… Przełomem było przemówienie papieża Franciszka, który stwierdził, że jeśli przybysze z obcych cywilizacji posiadaliby rozum i wolną wolę nie widziałby przeszkód, by ich ochrzcić. Jednak dalej dość spora ilość chrześcijan czuje pewien strach przed kosmitami, bowiem boi się źródła ich pochodzenia.

Tymczasem w sieci od dawna krążą niezwykłe przepowiednie, które  Ojciec Pio wygłosił na temat obcych, którzy rzekomo zamieszkują, jeden z księżyców Jowisza – dokładnie ten na którym znajduje się woda! Według zakonnika dysponują Oni bardzo zaawansowaną technologią i bardzo pragną rodzić się tu na Ziemi, by bardziej zbliżać się do Boga, bowiem wybrał on tą planetę na miejsce swojego narodzenia….

Co więcej wizje opisują, że Księżyc został kiedyś przesunięty przez ludzi, a na naszej planecie dawniej przebywały niezwykle rozwinięte cywilizacje, które jednak na skutek wojen zostały doszczętnie wyniszczone przez co musieliśmy rozpocząć swój rozwój od nowa. Zagadkowy jest, także wywiad w czasie którego Ojciec Pio stwierdził, że nie wolno ograniczać mocy Boga, a na innych planetach znajdują się istoty, które jednak nie zgrzeszyły w przeciwieństwie do ludzi.

I choć oczywiście wszelkie te wizje budzą niemałe zszokowanie to warto zadać pytanie o ich źródło? Podobno pochodzą one z książki księdza  Nello Castello – Cosi’ parlo’ Padre Pio, którą jednak bardzo ciężko zlokalizować, bowiem Internet prawie  całkowicie o niej milczy? A może Wy spotkaliście się z książką i wiecie o niej coś więcej? Jak myślicie: Czy te wizje Ojca Pio istnieją, a może to po prostu plotki?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Sa takie wydarzenia o ktorych nikomu nie tylko filozofom sie nie snilo.

    Post a Reply
    • 45-ty Prezydent USA (4 + 5 = 9) Cyfra 9 ma szczególne znaczenie, jako cyfra boska. W tradycji kabalistyki uważana jest za liczbowy odpowiednik Boga. Dziewiątka jest uważana za cyfrę najdoskonalszą, o szczególnym, a nawet sakralnym znaczeniu. Pomnożona przez dowolną liczbę, zawsze odtwarza siebie samą, np.: 3 x 9 = 27 (2 + 7 = 9), 2 x 9 = 18, (1 + 8 = 9). 9 symbolizuje planetę Mars i ludzie z nią związani, to bojownicy – czynni i zdecydowani na wszystko, zazwyczaj odnoszą sukcesy w walce. Dziewiątka wpływa na męstwo i braterstwo

      Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.