Niebocentryzm – wszyscy żyjemy w środku Ziemi!? Nagrania i dowody…

Niebocentryzm jest teorią, która z pewnością potrafi zszokować niejedną osobę! Opiera się ona na zniszczeniu wszystkiego co wpaja nam współczesna nauka i otwarciu umysłu na fakt iż każdy z nas żyje wewnątrz Ziemi i to w tym wnętrzu znajdują się wszelkie planety, Słońce, czy Księżyc! Według niebocentryzmu niebo jest obrotowe i ma składać się ze szkła. Fragmentem tego nieba, który spadł na Ziemie ma być oko Sahary, czyli struktura geologiczna która znajduje się na pustyni!  Co ciekawe wielu zwolenników tej teorii wierzy, że Bóg znajduje się w samym środku Ziemi, co mają potwierdzać dawne kultury jak choćby Majowie, czy Słowianie, którzy tworzyli specjalne mandale przedstawiające świat, a w środku Boską siłę.


Przyjmując, że cała teoria jest prawdziwa: Czy ktoś na naszej Planecie wie, że tak naprawdę nasza współczesna nauka kłamie? Tak i ma to być rzekomo dzieło ludzi, którzy pragną kontrolować nasz świat i ukryć fakt, że Bóg stworzył Ziemie jako coś wyjątkowego i  co więcej znajduje się w jej środku. Jeśli chodzi o dowody, które mają rzekomo potwierdzać niebocentryzm to warto wymienić tu:

Filmy ukazujące jak księżyc jest oświetlony zupełnie nie z tej strony skąd padają promienie Słoneczne. Niektórzy twierdzą, że świadczy to o tym, że Księżyc jest po prostu zwykłym hologramem. Sami zobaczcie nagranie, które ma stanowczo zaprzeczać współczesnej nauce:

Kolejnym dowodem jest tzw. efekt lornetkowy, dzięki któremu z pomocą różnych sprzętów możemy obserwować wszelkie obiekty, które znajdują się za horyzontem. Niektórzy twierdzą, że jest to oczywisty dowód na płaskość Ziemi, inni, że ma to związek z niebocentryzmem. A, Wy co sądzicie?

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.