Na Księżycu odnaleziono tajemnicze wejście! Baza obcych?

Kilka dni temu w sieci niezwykle popularne stało się ciekawe odkrycie, jakiego dokonano na Księżycu, dzięki Google Earth! Na naszej satelicie odnaleziono dziwny obiekt, przypominający wejście. Pytanie – tylko do czego?

Internauci spekulują, że dany otwór ma być wejściem do podziemnej bazy obcych, którzy mieszkają na Księżycu i ukrywają się przed ujawnieniem przez postronnych ludzi, którzy nie powinni wiedzieć o ich istnieniu. Inni twierdzą także, że mogą to być bazy – jednak należące nie do kosmitów ale ludzi, którzy ukrywają, że loty na księżyc nie są już żadnym problemem dla Ziemian.

Otwór, choć przez niektórych brany był za efekt photoshopa to faktycznie znajduje się we wskazanym miejscu. By go znaleźć wystarczy wejść na Google Earth przełączyć w tryb widoku Księżyca,  wpisać Bancroft i bez problemu namierzymy obiekt! Ciekawostką jest fakt, że w 2014 roku na Marsie odnaleziono podobne wejście!

Co sądzicie o dziwnym obiekcie na Księżycu? Czym może być i czy faktycznie jest bazą obcych, a może jednak czymś zupełnie innym?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Może to tylko wentyl, aby można było napompować księżyc. 😀 A tak poważnie, to oczywiście, że coś w tym jest. Taki kwadracik nie wygląda naturalnie, i „coś” w księżycu może siedzieć.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.